Вівторок, 21.11.2017

Педагогічне видання «Освіта Дніпропетровщини»

niva1
 
Редактор педагогічного видання «Освіта Дніпропетровщини»Асаєва Любов Володимирівна – член Національної Спілки журналістів України. Працює з дня заснування виданняі по сьогодні.
Крім інформаційного збірника «Освіта Дніпропетровщини»видається науково-методичний альманах «Нива знань», а також науково-методична та інша література. Більше 1000 шкіл Дніпропетровщини, численні навчальні заклади України – передплатники цих видань.   
niva2
 
 
 
За роки існування педагогічного видання видано ряд монографій: «Гуманізація та гуманітаризація освіти», «Філософія освіти: історія сучасності», «Освітня парадигма: генезис ідей та систем», «Філософія культури життя», «Освіта як об’єкт соціально-філософського аналізу», «Кліо і Сталін», «Під знаком Кліо», підручник «Історія України та Дніпропетровщини» для 7 класу, методичні посібники: «Перегони для директора», «Інноваційна освітня діяльність»,(2 випуски), «Допоки сонце з неба сяє, тебе не забудем!», «Методичний порадник для керівників шкіл», «Деякі аспекти вивчення російської мови…», «Готуємось до олімпіад з іноземних мов», «Вивчення іноземних мов у початкових класах», «Нормативно-правова база для працівників шкільних бібліотек», «Виховні системи освітніх закладів», «Зарубіжна література, 11 кл.» «Зупинись, мить, – ти прекрасна», «Валеологізація навчально-виховного процесу через зміст початкової освіти», «Громадянське виховання у формах і змісті…», «Народознавство, «Повернення з небуття», «Філософські проблеми освіти» та ін.
 
niva3
 
Інформаційний вісник «Освіта Дніпропетровщини» видається з 2001 року, з 2014 року публікується в електронному варіанті.
Зміст інформаційного збірника складає інформація Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та оновлюється на сайті інституту щомісяця.
niva4
 
Науково-методичний альманах «Нива знань» видається з 1995 року та виходить 1 раз на квартал. Журнал має обов’язкову розсилку до центральних бібліотек України, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти України. Усім, хто навчається для того, щоб навчати, «Нива знань» дає ключ до знань. Щорічно передплатниками України замовляється понад 1000 примірників, друкується до 15 000 статей освітян. На сторінках журналу розглядаються всебічні питання: управління освітою, філософії освіти, профільного навчання, виховної роботи, психології освіти, дошкільної, початкової та позашкільної освіти, природничо-математичних, гуманітарних наук, культури здоров’я, трудового навчання, інклюзивної освіти та ін. (передплатний індекс 22617 у Каталозі видань України). Започатковані нові щорічні спецвипуски «Скарбниця педагогів нашого краю», нові рубрики на допомогу вихователям з позашкільної роботи: «Я знаю рідний край», «Туристичні маршрути Придніпров’я», «Знаменні дати».
niva5
 
Щорічний збірник (додаток до «Ниви знань») - «Класний керівник», висвітлює найбільш актуальні наукові та методичні матеріли на допомогу класним керівникам навчальних закладів: «Пріоритетні напрямки в роботі класного керівника»2008р., «Класний керівник – грані пошуку і творчості» 2004 р., «Класний керівник школи майбутнього» 2009 р.
Редакція журналу «Нива знань» приймає замовлення на спеціальні випуски від окремих осіб або навчальних закладів.
Бажаючі можуть подавати як свій власний матеріал так і комплект статей для всього змісту журналу відповідно до його спрямування в електронному вигляді – на CD-R диску у форматі Microsoft Word 6.0 і вище (шрифт: TimesNewRoman; розмір: 14 пунктів; та на папері: формат А4; поля: ліве – 3, праве –1,5, верхнє і нижнє – 2,5 см) до 5 сторінок, із роздрукуванням в одному екземплярі за підписом автора. Необхідно вказати: повне ім’я автора, наукове звання, посаду, фото (за бажанням), контактний телефон, електронну адресу.
Видання на замовлення друкуються позачергово.
 
Наша адреса:
49006, м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70, кімната. 218
тел./факс 8(056)740-30-51; 0664567425
E-mail: valeri1958@mail.ru

 

Науково-методичний альманах «Нива знань» видається з 1995 року та виходить 1 раз на квартал. Журнал має обов’язкову розсилку до центральних бібліотек України, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти України. Усім, хто навчається для того, щоб навчати, «Нива знань» дає ключ до знань. Щорічно передплатниками України замовляється понад 1000 примірників, друкується до 15 000 статей освітян. На сторінках журналу розглядаються всебічні питання: управління освітою, філософії освіти, профільного навчання, виховної роботи, психології освіти, дошкільної, початкової та позашкільної освіти, природничо-математичних, гуманітарних наук, культури здоров’я, трудового навчання, інклюзивної освіти та ін. (передплатний індекс 22617 у Каталозі видань України).

Започатковані нові щорічні спецвипуски «Скарбниця педагогів нашого краю», нові рубрики на допомогу вихователям з позашкільної роботи: «Я знаю рідний край», «Туристичні маршрути Придніпров’я», «Знаменні дати».