Середа, 22.11.2017

Обласний науково-практичний семінар директорів закладів освіти «Розвиток та підтримка інтелектуально обдарованих дітей»

8 грудня 2016 року на базі Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 відбувся  Обласний науково-практичний семінар директорів закладів освіти «Розвиток та підтримка інтелектуально обдарованих дітей». 
Мета проведеного заходу: ознайомити учасників семінару з досвідом роботи Криворізького гуманітарно-технічного ліцею щодо відбору, накопичення та реалізації оптимальних умов розвитку обдарованості учнів на підставі індивідуалізації освітнього процесу.
Відкрила семінар керівник заходу, Майданенко Світлана Вікторівна, доцент кафедри освітнього менеджменту КВНЗ «ДОІППО», кандидат педагогічних  наук.
Далі учасників семінару привітала Кольчиба Галина Миколаївна, методист КЗ «Інноваційно-методичного центру» КМР, яка зазначила, що робота з обдарованими дітьми є одним із найважливіших завдань сучасного освітнього процесу. Це потребує нових підходів до організації навчальної діяльності в закладах освіти, спрямованості освітнього процесу на пошук нових прийомів та методик. 
У Педагогічному блозі "Контентні блоги" директор ліцею, кандидат педагогічних наук, Погрібна Нелля Сергіївна ознайомила присутніх із філософськими засадами концепції ліцейської освіти, із проблемами адаптації сучасного закладу освіти до потреб та викликів суспільства.   Заступник директора з навчально-виховної роботи Самойлова Н. В. презентувала "Проект SAD в системі роботи освітнього процесу ліцею". Заступник директора з навчально-виховної роботи Волочаєва О.М розповіла про діяльність корпоративного університету як внутрішньої системи науково-методичної підтримки вчителів. Василій Петрович Короленко, заслужений артист України, головний режисер КП «Криворізький академічний міський театр музичної драми та комедії імені Т.Г.Шевченка», керівник ліцейського театру «Натхнення», провів майстер-клас для учасників семінару про засоби дидактичного театру  на сучасному уроці. 
В розділі "Авторські мікроблоги" було презентовано форми дистанційного навчання кафедри інформатики ліцею, досвід участі у міжнародних проектах кафедри природничих наук та кафедри іноземних мов, систему підготовки до олімпіад кафедри математики.  
Особливе враження на учасників семінару справили презентація проекту «Зимовий SAD»: творча сесія", де були представлені колаж творчих проектів  учнів з англійської мови та майстер-клас «Творчі інтеграції» Левченко Галини Петрівни, психолога ліцею, керівника ліцейського театру «Натхнення». 
Незабутнім моментом семінару став виступ акторів ліцейського театру "Натхнення" із фрагментом постановки за казкою Л. Керролла  "Аліса в країні див".
На завершення заходу учасники  обмінялися враженнями, обговорили та затвердили рекомендації семінару.
Детальніше деталі семінару можна переглянути тут:    МАТЕРІАЛИ
Відео знаходиться на нашому каналі вYouTube: https://www.youtube.com/watch?v=ch8IuEMbo6Y