Середа, 22.11.2017

З ПЕРЕМОГОЮ ДО 2017 РОКУ

Національний центр «Мала академія наук України» та Всеукраїнська громадська організація « Асоціація учителів фізики « Шлях освіти –ХХІ»» щорічно проводиться Всеукраїнський Інтернет-турнір з природничих дисциплін « Відкрита природнича демонстрація». Для учнів, які цікавляться природничими науками, беруть участь у науково-дослідницькій діяльності, бажають інтелектуально та творчо спілкуватися між собою, пропонуються завдання з біології , хімії, фізики, астрономії та географії. Завдання турніру для тих, хто любить думати і спостерігати, вміє змагатися та експериментувати, здатні одержувати перемогу.
Цього року команда « Матадор» Ліцею природничо-наукового навчання  м. Жовті Води отримала перемогу в основному турі та була запрошена на фінал Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін у складі :
Чабаненко Єлизавета (учениця 11 класу біолого-хімічного факультету)
Чернишенко Дмитро (учень 11 класу біолого-хімічного факультету)
Стулій Ганна(учениця 10 класу фізико-математичного факультету)
Костенко Артем(учень 11 класу фізико-математичного факультету)
Купчененко Яків(учень 11 класу фізико-математичного факультету),
яких підготувала група вчителів ліцею Сидорова О.Ю. вчитель хімії, керівник команди, Брайловська І.М. вчитель біології, Жернокльов В.М. вчитель фізики, Жернокльова Л.О. вчитель астрономії, Рудченко С.М. вчитель географії, Крішен Є.Є. організатор з позакласної роботи, Чуб Г.Ю. вчитель інформатики.
Фінальний тур змагань відбувався на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Т.Шевченко  між 5 командами :
« Золоті шеврони» ( місто Волинь)
« Матадор» ( місто Жовті Води)
« Майбутнє України» ( місто Курахів)
« Дивергенти» ( місто Прилуки)
« Зірка 1» ( місто Київ)
Всі питання турніру були цікавими, пізнавальними для учнів, багато продемонстровано практичних дослідів.
Боротьба була запеклою, команди змагалися за кожен бал, в учнів була можливість перевірити свої знання на практиці, а також відчути азарт змагання і радість успіху, а ще нагода, що давала можливість увійти до складу єдиної команди викладачів і учнів, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує НАУКА.
За результатами фінального туру команда « Матадор» отримала 3 місце, а також подарунок – цифрову вимірювальну лабораторію, за допомогою якої можна проводити найрізноманітніші вимірювання з біології, фізіології людини, хімії та фізики.
Запам’ятались учасникам фіналу не тільки інтелектуальна гра, а ще учні одержали відчуття новорічного настрою під час екскурсії Києвом. Найвідоміші споруди, церкви, собори, комплекси різноманітних меморіальних пам’яток постали перед учнями ліцею в останні дні грудня 2016 року.
Надзвичайно пізнавальною була екскурсія до Державного політехнічного музею при НТУУ « КПІ імені Ігоря Сікорського».
Учні отримали незабутні враження від спілкування з педагогами, ровесниками з інших регіонів України.
Працівники кафедри природничо-математичної освіти КВНЗ «ДОІППО» вітають учасників Всеукраїнського Інтернет-турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація» бажають творчих успіхів.
Сидорова Ольга Юріївна, вчитель хімії,
керівник команди,
керівник методичного об’єднання вчителів хімії м. Жовті Води.