Середа, 22.11.2017

Конкурс«Сталий розвиток – краще майбутнє для всіх»

13012017-1На виконання наказів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 10.07.2015 № 496/0/212-15 та 17.11.2015 № 761/0/212-15 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи за темою «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес» та №497/0/212-15 від 10.07.2015 «Про поширення в Дніпропетровській області результатів діяльності міжнародного освітнього проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» та згідно Плану роботи КВНЗ «ДОІППО» за 2017 р. повідомляємо, що КВНЗ «ДОІППО» з 16 січня по 20 квітня 2017 р. проводить обласний конкурс методичних матеріалів з інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес серед педагогічних працівників «Сталий розвиток – краще майбутнє для всіх».
Мета конкурсу: підвищення методологічної та методичної культури педагогічних працівників, фахової обізнаності у питаннях випереджаючої освіти для сталого розвитку, впровадження інноваційних технологій інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області.
Завдання Конкурсу:
  • пошук нових форм, методів і моделей організації просвітницької роботи з питань освіти для сталого розвитку у загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах;
  • поширення передового досвіду освітян Дніпропетровщини щодо організації агітаційної просвітницької роботи з питань сталого розвитку серед дітей, молоді та дорослих у власному регіоні та за його межами;
  • апробація інноваційних педагогічних технологій інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку в експериментальних навчальних закладах;
  • опанування педагогами методологією, методикою і технологіями навчання та виховання з врахуванням потреб сталого розвитку.
  • створенняінформаційного банку навчальних програм, інноваційних форм та методів організації навчально-виховного процесу, спрямованого на становлення інтегрованого розвивального освітнього простору на засадах ідей сталого розвитку.
У конкурсі можуть брати участь педагогічні працівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
На Конкурс можуть подаватися роботи виконані як індивідуально, так і колективом співавторів.
Номінація № 1. Розробки навчальних програм спецкурсів, факультативів та навчальних блоків (інтегрованих уроків та занять) для різних вікових категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів, зміст яких висвітлював би основні позиції сталого розвитку.
Номінація № 2. Розробки заходу або свят, розваг для дітей дошкільного віку з аспектами освіти для сталого розвитку.
Номінація № 3. Розробки позакласного заходу або свят, виступів агітбригад, акцій з питань випереджаючої освіти для сталого розвитку для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Номінація № 4. Розробки просвітницьких заходів для дорослих в інтересах сталого розвитку в системі науково-методичної роботи закладу (сценарії батьківських зборів, освітньо-психологічних тренінгів, методичних семінарів для педагогічних працівників).
Усі матеріали подаються в друкованому та електронному вигляді. Електронну версію конкурсної роботи необхідно відправити на електронну адресу Оргкомітету Конкурсу з позначкою: «Конкурс – сталий розвиток».
Конкурс проводиться в два тури. Перший тур – відбірковий (заочна форма). Другий тур – виставка кращих робіт (презентація) проводиться в очній формі. У другому турі беруть участь переможці першого туру в межах кожної номінації Конкурсу.
Для участі у першому відбірковому турі учасники самостійно направляють пакет конкурсних документів у друкованому та електронному вигляді на адресу Оргкомітету. Подача заявок та конкурсних робіт до Оргкомітету Конкурсу з 16січня 2017 року по 10 квітня 2016 року. Виставка найкращих робіт та оголошення підсумків конкурсу відбудуться 20 квітня 2017 року в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Освітні стратегії розвитку духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства».
Адреса (для комплектів конкурсних документів): 49010, м. Дніпро,  вул. Володимира Антоновича 70, каб. 205.
E-mail:  doippo.phil.edu@gmail.com (для подання заявки та роботи в електронному вигляді)
Контактні особи:
Висоцька Ольга Євгенівна (тел. 0994456334)
Лисоколенко Тетяна Володимирівна (тел. 0663107036)
Положення про конкурс додається.
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у конкурсі!