Четвер, 18.01.2018

Майстер-клас «Інтерактивні методи проведення занять із медіаграмотності»

25012017 125012017 225012017 325012017 4Академія української преси
Департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації
КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»
 
МАЙСТЕР-КЛАС ТЕТЯНИ ІВАНОВОЇ
«Інтерактивні методи проведення занять із медіаграмотності»
23 лютого 2017року
Місце проведення: КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», конференц-зал ДОН ОДА, вул. Володимира Антоновича, 70, м. Дніпро.
Час проведення: 10.00 – 14.00.
 
До участі у майстер-класі запрошуються керівники, педагогічні працівники експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, що працюють за проектом: «Створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання»; медіапедагоги області.
Іванова Тетяна Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, експерт з медіаосвіти і медіаграмотності, автор 4 посібників з медіаосвіти та медіаграмотності, 6 навчальних програм для різних вікових категорій, тренер з медіаосвіти та медіаграмотності. 18-річний досвід проведення семінарів та тренінгів для PR-ників, рекламістів, журналістів, працівників медіа. Зарубіжний досвід проведення тренінгів для журналістів і головних редакторів ЗМІ: Німеччина, Ірландія, Молдова. Автор понад ста публікацій і монографій з проблем медіаосвіти, освіти дорослих, політичного і бізнес PR, психології комунікацій, ведення ділових переговорів.
Проведення заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа», що виконується міжнародною організацією Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.
 
Контакти: Академія української преси
тел. (044) 223 73 11; е-mail: info@aup.com.ua
Портал «Медіаосвіта та медіаграмотність»:http://www.medialiteracy.org.ua/
Сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/aupfoundation
КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»
тел. 063-845-45-52;  е-mail: mediaosvyta@gmail.com