Четвер, 18.01.2018

У Дніпропетровські області впроваджується проект для ДНЗ «Садочок – простір дружній до дитини»

Починаючи з 16 січня 2017 року розпочалися дводенні тренінги розроблені ВФ «Крок за кроком» з метою підготовки педагогічних працівників ДНЗ в рамках програми «Створення безпечного інклюзивного середовища у дитячих колективах», що здійснюється за підтримки ЮНІСЕФ у Дніпровській, Донецькій, луганській, Запоріжській та Харківскій областях.
Для 155 ДНЗ Дніпровської області семінари-тренінги будуть проведені за проектом «Садочок – простір дружній до дитини» у містах: Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Нікополь та Павлоград до яких приєднаються райони: Васильківський, Верхньодніпровський, Дніпровський,  Новомосковський, Нікопольський, Магдалинівський, Межівський, Синельниківський, Солонянський, Павлоградський, Петриківський, Петропавлівський, Покровський, Криворізький, Томаківський.
Учасники семінарів ознайомляться з особливостями спілкування з маленькими дітьми, реалізують методику «Лялька як персона» та опанують методику «Ранкових зустрічей» для розвитку дітей.
Кожний дошкільний навчальний заклад учасник проекту отримає методичні розробки за методикою «Ранкових зустрічей» та Ляльку персону. Дякуємо ЮНІСЕФ та ВФ «Крок за кроком» та сподіваємося на подальшу співпрацю.
Координатор проекту у Дніпровській області Вікторія Савченко.