Четвер, 18.01.2018

Обласний семінар-практикум для учасників регіонального освітнього проекту «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес»

18 січня 2017 р. на базі комунального закладу освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа №142 еколого-економічного профілю» Дніпровської міської ради ДОІППО було проведено обласний семінар-практикум для учасників регіонального освітнього проекту «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес» за темою: «Система роботи школи щодо інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес».
 
Метою семінару стала презентація інноваційної діяльності експериментального навчального закладу за темою «Інтегрування еколого-економічної освіти у навчально-виховний процес».
Основними завданнями:
  • розкрити напрями інноваційної та науково-методичної роботи педагогічного колективу щодо запровадження основних ідей проекту на засадах випереджаючої освіти для сталого розвитку;
  • ознайомити з системою виховної роботи щодо розширення рольового простору дитини через включення її у систему суспільно-корисних справ;
  • окреслити стрижневі напрямки інтегрування еколого-економічної освіти у навчально-виховний процес.
На семінарі виступили:
Висоцька Ольга Євгенівна, доктор філософських наук, доцент, декан факультету відкритої освіти та стажуванняДОІППО, яка ознайомила із складовими науково-методологічного забезпечення експериментальної роботи за проектом «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес» на ІІ етапі.
Данюшина Людмила Миколаївна, заступник директора з  навчально-виховної роботи Середньої загальноосвітньої школи №142 еколого-економічного профілю» Дніпровської міської ради, яка доповіла про основні інновації в управлінні загальноосвітнім навчальним закладом, а також про результати діагностики та досвіду роботи за освітнім проектом «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у НВП».
Також учасники семінару могли ознайомитись із фрагментами уроків із аспектами сталого розвитку (проведені вчителями Кулідою Ольгою Петрівною, Лояновою Зоєю Миколаївною, Саранчук Тамарою Вікторівною, Галіцькою Світланою Петрівною, Мирошник Юлією Анатоліївною), позакласними заходами та акціями (організатори: Савенко Ірина Володимирівна, Петлюра Галина Василівна, Остроуменко Алла Олексіївна, Агалакова Світлана Михайлівна, Агалакова Світлана Михайлівна, Іванова Світлана Анатоліївна). Учасники семінару із м.Кам’янське, Повлоград та Синельникове прийняли активну участь в інформаційно-оздоровчому квесті, танцювальному флешмобі та інших заходах. Дякуємо всім за роботу!
Вкладення:
Скачати цей файл (Семінар_18.01.17.ppt)Семінар_18.01.17.ppt1723 kB