Четвер, 18.01.2018

Про проведення обласного семінару директорів ліцеїв

КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» на базі Комунального закладу «Хіміко-екологічний ліцей Дніпропетровської міської  ради» провів в кінці 2016 року обласний семінар для керівників ліцеїв на тему «Співпраця ліцею з вищими навчальними закладами як чинник успішної соціалізації учнів у науковому середовищі».
На семінарі виступили: Баляй Світлана Борисівна, директор методичного центру Дніпропетровської міської  ради; Башкатова Любов Миколаївна, методист по роботі з керівними кадрами методичного центру; Чигирина Валентина Аркадіївна, старший викладач кафедри освітнього менеджменту КВНЗ «ДОІППО».
Змістовним був виступ директора Комунального закладу «Хіміко-екологічний ліцей Дніпропетровської міської  ради»  Ситник Тетяни Володимирівни на тему «Місце академічного ліцею в сучасній освіті». В доповіді розкрито науково-методична діяльність ліцею профільне та поглиблене вивчення дисциплін природничого циклу розкрита кропітка індивідуальна робота з учнями високий якісний рівень знань ліцеїстів оволодіння загальними навичками науково-дослідної роботи.
Заступник директора ліцею Іванець Катерина Трохимівна з групою випускників ліцею провела презентацію ідеї використання екологічної освіти та виховання як ефективного шляху до успішної соціалізації учнів.
У виступі Гуменюк Олени Анатоліївни заступника директора з виховної роботи досить повно висвітлені питання національно-патріотичного виховання учнів та формування соціальних та життєвих компетенцій. Значна
Увага у виховному процесі приділяється волонтерській справі відвідуванню у шпиталях поранених бійців із зони АТО.
 Старший викладач кафедри освітнього менеджменту Чигирина В. А.