Четвер, 18.01.2018

Про участь в інформаційній поїздці з питань системи освіти та реалізації програм профілактики ВІЛ/СНІДу в Німеччині в рамках проекту GIZ «Консультування з ВІЛ/СНІД і підтримка інституцій» до Федеративної Республіки Німеччина

07022017 14-9 грудня 2016 року представники обласної державної адміністрації, департаменту освіти і науки, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти взяли участь в інформаційній поїздці у складі української делегації з питань системи освіти та реалізації програм профілактики ВІЛ/СНІДу в Німеччині в рамках проекту GIZ «Консультування з ВІЛ/СНІД і підтримка інституцій» до Федеративної Республіки Німеччина.
Кафедру виховання та культури здоров’я КВНЗ «ДОІППО» у поїздці представляла завідуюча кафедрою  Лаврова Л.В. як координатор та активний організатор  впровадження в області профілактичних програм  в рамках проектів GIZ: «Маршрут безпеки», «FairPlay - Чесна гра»та «Профілактика віл на робочих місцях у навчальних закладах».
Учасники ознайомились з досвідом роботи Федерального міністерства освіти та досліджень (BMBF), Секретаріату постійної конференції міністрів культури федеральних земель ФРН, Гессенської вчительської академії, Батьківської ради землі Гессен (LEB), міжнародної спілки соціальної роботи (IB). Відвідали  інтегровану загальну школу та школу продовженого дня ім.Фрідріха Еберта, що співпрацюють з IB у галузі соціальної роботи з молоддю. Ознайомились з роботою  організації «Pro familia» по співпраці зі школами та роботою педагогів із сексуального виховання, вивчали досвід центральної установи з міжнародної співпраці в галузі професійної освіти у Федеральному інституті професійної освіти (BIBB).
Ознайомилися з загальними рекомендаціями Міністерства освіти Гессену та Інституту підвищення якості щодо шкільної освіти та здійснення внутрішнього оцінювання.
Представляємо до Вашої уваги міжнародний досвід у сфері якості освіти.