Вівторок, 21.11.2017

Про підсумки конкурсу методичних розробок «СТАЛИЙ РОЗВИТОК – КРАЩЕ МАЙБУТНЄ ДЛЯ ВСІХ»

25042017 1З 16 січня по 20 квітня 2017 р. на базі Комунального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» був проведений обласний конкурс методичних матеріалів з інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес ДНЗ та ЗНЗ серед педагогічних працівників «Сталий розвиток – краще майбутнє для всіх».
Мета Конкурсу: підвищення методологічної та методичної культури педагогічних працівників, фахової обізнаності у питаннях випереджаючої освіти для сталого розвитку, впровадження інноваційних технологій інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області.
Завдання Конкурсу
Основними завданнями конкурсу стали:
  • пошук нових форм, методів і моделей організації просвітницької роботи з питань освіти для сталого розвитку у загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах;
  • поширення передового досвіду освітян Дніпропетровщини щодо організації агітаційної просвітницької роботи з питань сталого розвитку серед дітей, молоді та дорослих у власному регіоні та за його межами;
  • апробація інноваційних педагогічних технологій інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку в експериментальних навчальних закладах;
  • опанування педагогами методологією, методикою і технологіями навчання та виховання з врахуванням потреб сталого розвитку.
  • створенняінформаційного банку навчальних програм, інноваційних форм та методів організації навчально-виховного процесу, спрямованого на становлення інтегрованого розвивального освітнього простору на засадах ідей сталого розвитку.
 
У конкурсі прийняло участь 456 конкурсантів, було подано 425 робіт.
Відповідно до Наказу КВНЗ «ДОІППО» № 105 від 21.04.2017 р. переможцями стали:
Номінація № 1. Розробки навчальних програм спецкурсів, факультативів або навчальних блоків (інтегрованих уроків), дидактичних матеріалів для різних вікових категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців дошкільних та позашкільних навчальних закладів, зміст яких висвітлював основні позиції сталого розвитку.
№ 1.1.«Розробки дидактичних матеріалів для дошкільних навчальних закладівз аспектами сталого розвитку»
1-е місце:
  • Колектив авторів: Балала Любов Іванівна, вихователь-методист КЗО «ДНЗ (ясла-садок) №5 «Вербиченька» Синельниківської міської ради; Білак Олена Павлівна, вихователь КЗО «ДНЗ (ясла-садок) №5 «Вербиченька» Синельниківської міської ради за роботу: «Ритуали як засіб формування у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя».
2-е місце:
  • Боднар Ольга Василівна, заступник директора з НВР КЗ «НВО «Ліцей нових інформаційних технологій – ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ» Кам’янської міської ради за роботу: «Формування екологічної компетентності дітей дошкільного віку».
3-е місце:
  • Колектив авторів: Демченко Олена Юріївна, вихователь-методист КЗО «ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Дружба» Синельниківської міської ради; Одринська Лариса Леонідівна, вихователь КЗО «ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Дружба» Синельниківської міської ради; Чернікова Вікторія Вікторівна, вихователь КЗО «ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Дружба» Синельниківської міської ради; Асташова Тетяна Олексіївна, вихователь КЗО «ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Дружба» Синельниківської міської ради; Щербачук Тетяна Миколаївна, вихователь КЗО «ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Дружба» Синельниківської міської ради; Ситник Любов Костянтинівна, вихователь КЗО «ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Дружба» Синельниківської міської ради; Луць Тетяна Сергіївна, вихователь КЗО «ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Дружба» Синельниківської міської ради за роботу: «Фестивальна платформа «Сталий стиль життя, життя для майбутнього».
  • Колектив авторів: Малишко Тетяна Іванівна КЗО Первомайський НВК Синельниківської районної ради, вихователь; Кавун Світлана Юіріївна, вихователь КЗО Первомайський НВК Синельниківської районної ради; Молчанова Любов Олексіївна, вихователь КЗО Первомайський НВК Синельниківської районної ради за роботу: «Стратегія впровадження освіти для сталого розвитку в освітньо-виховний процес дошкільного закладу».
№ 1.2.«Розробки навчальних програм спецкурсів, факультативів для початкової школи з аспектами сталого розвитку»
1-е місце:
  • Повірена Валентина Олександрівна, вчитель початкових класів КЗ «НВО «Ліцей нових інформаційних технологій – ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ» Кам’янської міської ради за Програму екологічного виховання молодших школярів.
2-е місце:
  • Самохіна Світлана Ігорівна, практичний психолог, викладач курсу «Уроки для сталого розвитку» КЗО НВК №6 «Перспектива», м. Жовті Води за програму курсу «Гармонія у собі».
3-е місце:
  • Бутко Галина Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗО «СЗШ №26» Дніпровської міської ради за програму інтегрованого факультативного курсу «Пишаймося Україною» для 4-их класів СЗШ.
1.3. «Розробки навчальних програм спецкурсів, факультативів для середньої школи з аспектами сталого розвитку»
1-е місце:
  • Найдун Людмила Володимирівна, учитель біології та екології СЗШ № 7 з інтернатним відділенням м. Новомосковськ за програму курсу за вибором: «Основи екологічних знань для сталого розвитку».
2-е місце:
  • Єва Ганна Анатоліївна, вчитель англійської мови КЗО «СЗШ № 26» Дніпровської міської ради за програму інтегрованого факультативного курсу «What’sHappening тOurEnvironment?» для 10-11 кл. середніх загальноосвітніх шкіл.
3-е місце:
  • Бойко Любов Валентинівна, учитель української мови і літератури КЗ «Юр’ївська ЗОШ I-IIIст.» Юр’ївської районної ради Дніпропетровської області за програму спецкурсу «Валеотекстологія для учнів 11 класу ЗНЗ».
1.4. «Розробки навчальних програм спецкурсів, факультативів для позашкільних навчальних закладів з аспектами сталого розвитку»
1-е місце:
  • Герасименко Любов Іванівна, методист КПНЗ «Центр науково-технічної творчості» Новомосковського р-ну за Навчальну програму для студії аудіовізуальних мистецтв науков-технічного напрямку позашкільної освіти.
2-е місце:
  • Лаба Світлана Рафаїлівна, вчитель обслуговуючої праці Чаплинської середньої загальноосвітньої опорної школи Васильківського району Дніпропетровської області за роботу «Формування досвіду і цінностей, необхідних для сталого розвитку, засобами гурткової роботи з художньо-естетичного напрямку».
3-е місце:
  • Біла Юліана Ігорівна, керівник гуртка «Світ гобелену» КПНЗ «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» Криворізької міської ради за навчальну програму з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму гуртка «Світ гобелену», 4 роки навчання.
  1. «Розробки навчальних блоків (комплексів інтегрованих уроків) для початкової школи з аспектами сталого розвитку»
1-е місце:
  • Скорик Тамара Михайлівна, вчитель початкових класів Павлоградської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 за роботу: «Уроки бережливости».
2-е місце:
  • Колектив авторів: Ковальова Леся Іванівна, учитель початкових класів НВК «Ліцей - СЗОШ I-III ступенів №10» Марганецької міської ради Дніпропетровської області; Баглай Діана Григорівна, учитель початкових класів НВК «Ліцей - СЗОШ I-III ступенів №10» Марганецької міської ради Дніпропетровської області; Вдовенко Анастасія Олександрівна, учитель початкових класів НВК «Ліцей - СЗОШ I-III ступенів №10» Марганецької міської ради Дніпропетровської області за роботу: «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку в навчально-виховний процес початкової школи як чинник розвитку пізнавальної активності молодших школярів».
  • Зайва Іраїда Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «НВК «ЗНЗ - ДНЗ» №13» Кам’янської міської ради за роботу: «Інтеграція змісту навчання молодших школярів у практиці роботи учителів навчально-виховного комплексу на засадах сталого розвитку».
3-е місце:
  • Снісар Наталя Олегівна, вчитель КЗО НВК №61 «ЗНЗ І-ІІ ст. техніко-економічний ліцей» Дніпровської міської ради; Біндар Тетяна Олександрівна, вчитель КЗО НВК №61 «ЗНЗ І-ІІ ст. техніко-економічний ліцей» Дніпровської міської ради; Кирилюк Ольга Петрівна, заступник директора КЗО НВК №61 «ЗНЗ І-ІІ ст. техніко-економічний ліцей» Дніпровської міської ради за роботу: «Розробки інтегрованих уроків з базових предметів в контексті «наскрізного навчання» з ОСР».
  • Колектив авторів: Самофат Ірина Олексіївна, заступник директора з НВР, учитель початкових класів КЗО НВК №6 «Перспектива» Жовтоводської міської ради; Добровольська Марина Володимирівна, учитель початкових класів КЗО НВК №6 «Перспектива» Жовтоводської міської ради; Самохіна Світлана Ігорівна, практичний психолог, викладач курсу «Уроки сталого розвитку» КЗО НВК №6 «Перспектива» Жовтоводської міської ради; Піцик Оксана Владиславівна, учитель початкових класів КЗО НВК №6 «Перспектива» Жовтоводської міської ради; Пасічник Оксана Ярославівна, учитель початкових класів КЗО НВК №6 «Перспектива» Жовтоводської міської ради; Махнюк Юлія Юріївна, учитель початкових класів КЗО НВК №6 «Перспектива» Жовтоводської міської ради; Кришень Дар’я Олександрівна, учитель фізкультури КЗО НВК №6 «Перспектива» Жовтоводської міської ради; Сенько Алла Олександрівна, учитель початкових класів КЗО НВК №6 «Перспектива» Жовтоводської міської ради; Усик Алла Олексіївна, учитель початкових класів КЗО НВК №6 «Перспектива» Жовтоводської міської ради за роботу: «Сталий розвиток – краще майбутнє для всіх». Розробки інтегрованих уроків для учнів 1-4 класів.
1-е місце:
  • Смаглюк Наталія Василівна, вчитель початкових класів КЗО «Спеціалізована СЗШ № 142 еколого-економічного профілю» Дніпровської міської ради за розробку інтегрованого уроку: «Чиста планета чи великий смітник?».
2-е місце:
  • Саранчук Тамара Вікторівна, вчитель початкових класів КЗО «Спеціалізована СЗШ № 142 еколого-економічного профілю» Дніпровської міської ради за розробку інтегрованого уроку:«2 клас. Урок «Природознавства», інтегрований з предметами літературного читання та музичного мистецтва «Не витрачаймо енергію марно - буде майбутнє чудовим і гарним».
3-е місце:
  • Хлівецька Алла Павлівна, вчитель англійської мови КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради за розробку заходу з англійської мови для 4 класу з елементами сталого розвитку за темою: «Як зберегти природу».
  1. «Розробкизбірників дидактичних матеріалів з аспектами освіти для сталого розвитку у початковій школі»
1-е місце:
  • Мартинюк Юлія Валентинівна, вчитель початкових класів Томаківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» №1 за роботу «Дидактичні матеріали з математики для 1 класу «Цікаві задачі з природничим змістом».
  • Купрієнко Світлана Валеріївна, вчитель початкових класів Павлоградської ЗОШ І – ІІІ ст. № 8 за роботу «Загадковий світ природи. Збірка завдань екологічного змісту для учнів 1-4 класів».
2-е місце:
  • Сочило Світлана Іванівна, вчитель початкових класів Синельниківської ЗОШ № 2 за роботу: «Впровадження проектної технології на уроках природознавства в початковій школі».
  • Колектив авторів: Карпенко Людмила Володимирівна, заступник директора з НВР КЗ «Нікопольська СЗШ I-III ст. № 22, Приходько Ірина Василівна, вчитель початкових класів КЗ «Нікопольська СЗШ I-III ст. № 22, Воронович Тетяна Іванівна, вчитель початкових класів КЗ «Нікопольська СЗШ I-III ст. № 22, Усенко Марина Віталіївна, вчитель початкових класів КЗ «Нікопольська СЗШ I-III ст. № 22 за роботу: «Інтегровані уроки в початкових класах як основа формування креативності та розумової діяльності учнів».
3-е місце:
  • Максименко Валентина Олексіївна, вчитель початкових класів Чумаківської СЗШ І-ІІІ ст. Томаківського району Дніпропетровської області за роботу «Формуємо екологічну культуру молодших школярів» -методичний посібник.
  • Климко Галина Михайлівна, вчитель біології КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І- ІІІ ст.» м. Верхньодніпровська Дніпропетровської обл. за розробку «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку в освітній процес на уроках біології за допомогою кейс-технології».
1.8. «Розробкинавчальних блоків (комплексів інтегрованих уроків) для середньої школи з аспектами сталого розвитку»
1-е місце:
  • Ковальчук Ольга Іванівна, вчитель математики КЗО НВК «Олександропільська СЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Солонянської районної ради Дніпропетровської області» за роботу «Інтегровані уроки математики з позиції сталого розвитку».
  • Янишівська Антоніна Сергіївна, вчитель української мови КЗО НВК «Олександропільська СЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Солонянської районної ради Дніпропетровської області» за роботу «Творчі завдання для інтегрованих уроків української мови та екології».
2-е місце:
  • Лозко Наталя Кирилівна, вчитель хімії Павлоградської ЗОШ І – ІІІ ст. № 8 за роботу «Хімія і екологія. збірник для проведення інтегрованих уроків в 8-11 класах».
  • Савчук Світлана Миколаївна, вчитель української мови та літератури КЗО «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №8 І-ІІ ст.» Дніпропетровської обласної ради» за роботу «Упровадження «наскрізного навчання» на уроках української мови для учнів 5-9 класів в умовах створення здоров’язбережувального освітнього простору та розвитку екологічних компетентностей особистості».
3-е місце:
  • Тарануха Марина Анатоліївна, вчитель української мови та літератури КЗО «Спеціалізована школа № 115» Дніпровської міської ради за блок інтегрованих уроків з української мови у 9 класі з теми: «Складнопідрядне речення» з елементами сталого розвитку.
  • Безсмертна Світлана Володимирівна, вчитель математики Криворізької гімназії № 91 за роботу «Розробки інтегрованих уроків з математики для 5 – 6 класів».
1.9. «Розробкаінтегрованого уроку з аспектами сталого розвитку у середній школі:
1-е місце:
  • Лобач Вікторія Анатоліївна, вчитель математики Павлоградської ЗОШ І – ІІІ ст. № 8 за розробку інтегрованого уроку «Математика на варті здоров`я».
2-е місце:
  • Голембовська Валентина Григорівна, учитель української мови та літератури Хорошівської ЗОШ І-ІІІ ст. з музично-хореографічним профілем Петропавлівської районної ради Дніпропетровської області за розробку інтегрованого уроку з теми «Повні й неповні речення. Тире в неповних реченнях» для 8 класу ЗНЗ.
3-е місце:
  • Крячун Олена Іванівна, вчитель англійської мови СЗШ № 84 Дніпровської міської ради за роботу: «Реалізація ідей випереджаючої освіти для сталого розвитку шляхом інтеграції уроків англійської мови».
1.10. «Розробки збірників дидактичних матеріалів з аспектами освіти для сталого розвитку у середній школі»
1-е місце:
  • Колектив авторів: Баранова Лідія Іванівна, вчитель географії Криворізької ЗШ І-ІІІ ст. №15 імені М.Решетняка; Бублик Вероніка Юріївна, вчитель початкових класів Криворізької ЗШ І-ІІІ ст. №15 імені М.Решетняка; Венгерак Тамара Олексіївна, вчитель української мови та літератури Криворізької ЗШ І-ІІІ ст. №15 імені М.Решетняка; Кісєль Олена Вікторівна, практичний психолог Криворізької ЗШ І-ІІІ ст. №15 імені М.Решетняка; Кіянчук Ірина Борисівна, заступник директора з НВР Криворізької ЗШ І-ІІІ ст. №15 імені М.Решетняка; Костючок Марія Володимирівна; вчитель географії Криворізької ЗШ І-ІІІ ст. №15 імені М.Решетняка; Нагорна Лілія Петрівна, вчитель історії Криворізької ЗШ І-ІІІ ст. №15 імені М.Решетняка; Платана Світлана Олександрівна, вчитель початкових класів Криворізької ЗШ І-ІІІ ст. №15 імені М.Решетняка; Прокопенко Надія Анатоліївна, заступник директора з НВР Криворізької ЗШ І-ІІІ ст. №15 імені М.Решетняка; Покатілов Володимир Сергійович, вчитель права Криворізької ЗШ І-ІІІ ст. №15 імені М.Решетняка; Шишко Ірина Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Криворізької ЗШ І-ІІІ ст. №15 імені М.Решетняка за збірник: «Використання інноваційного потенціалу авторських програм спецкурсів з аспектами випереджаючої освіти для сталого розвитку у шкільній практиці»
  • Пушко Інна Володимирівна, методист КЗО «Солонянська СЗШ № 1 І-ІІІ ст. (опорний заклад)» Солонянської селищної ради Дніпропетровської обл. за навчально-методичний посібник «Формування екологічної компетентності учнів в умовах загальноосвітнього навчального закладу».
2-е місце:
  • Кітлинський Вячеслав Володимирович, вчитель української мови та літератури СЗШ № 84 Дніпровської міської ради за роботу «Ефективні шляхи та методи розвитку екологічних компетенцій школярів на уроках української мови».
  • Коваленко Олена Антонівна, вчитель фізики Павлоградської ЗОШ І – ІІІ ст. № 8 за «Збірник задач з енергозбереження та екології для уроків фізики».
3-е місце:
  • Хижняк Ірина Василівна, вчитель української мови та літератури Томаківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – ДНЗ» №1 за роботу: «Використання технологій «Сторітеллінг» та «Фреймове структурування» на уроках сталого розвитку».
  • Балясна А.О., вчитель математики та інформатики КЗ «Чаплинська ЗОШ І-ІІІ ст.» Юр’ївської районної ради за роботу: «Реалізація ідей сталого розвитку на уроках математики та інформатики (збірник задач 5-8 класи)».
 
Номінація № 2.Розробки заходу або свят, розваг для дітей дошкільного віку з аспектами освіти для сталого розвитку»
1-е місце:
  • Колектив авторів: Євич Марія Миколаївна, завідуюча КДНЗ №22 (ясла-садок) комбінованого типу фізкультурно-оздоровчого спрямування Покровської міської ради; Макаренко Лариса Леонідівна, вихователь-методист КДНЗ №22 (ясла-садок) комбінованого типу фізкультурно-оздоровчого спрямування Покровської міської ради; Глущенко Вікторія Валентинівна, музичний керівник КДНЗ №22 (ясла-садок) комбінованого типу фізкультурно-оздоровчого спрямування Покровської міської ради; Білецька Оксана Володимирівна, вихователь КДНЗ №22 (ясла-садок) комбінованого типу фізкультурно-оздоровчого спрямування Покровської міської ради за роботу: «Формування екологічної культури дітей старшого дошкільного віку у системі випереджаючої освіти для сталого розвитку».
  • Колектив авторів: Нестерова Надія Анатоліївна, завідувач КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Свідерська Олена Олександрівна, вихователь-методист КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Заплава Наталя Олександрівна, муз.керівник КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Іванова Уляна Олександрівна, психолог КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Китайгора Вікторія Анатоліївна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Волошенюк Світлана Віталіївна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Григоренко Анжела Вікторівна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Федорцова Олена Олексіївна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Кухтіна Ірина Леонідівна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Фазулліна Людмила Григорівна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Некрасова Вікторія Дмитрівна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Старцева Оксана Іванівна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Уварова Анжела Вікторівна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Осадча Юлія Олександрівна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Ткаченко Олена Іванівна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області; Шевцова Любов Степанівна, вихователь КЗ ДНЗ «Ромашка» Меліоративнівської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області за розробку «Пригоди Фантика у паперовій країні».
2-е місце:
  • Нелупенко Тетяна Миколаївна, вихователь спецгрупи КДНЗ (ясла-садок) № 207 комбінованого типу» Криворізької міської ради за розробку «Комбіноване заняття для дітей старшого дошкільного віку «Пригоди на планеті енергетики».
  • Коновалова Тетяна Анатоліївна, вихователь логопедичної групи КДНЗ № 121 Криворізької міської ради за розробку «Люби, шануй свій рідний край, довкілля міста зберігай!».
3-е місце:
  • Волчак Тетяна Яківна, вихователь-методист КДНЗ №257 загального розвитку «Сонечко» Криворізької міської ради за розробку сценарію розваги до Усесвітнього дня водних ресурсів «Бережливими будемо з водою - не зустрінемося ми з бідою».
  • Гадзаман Лариса Єгорівна, вихователь КДНЗ № 5 «Червона Шапочка» (ясла – садок) компенсуючого типу художньо-естетичного спрямування м. Покров за досвід «Достукатись до серця кожної дитини словами, іграми, казками…».
Номінація № 3. Розробки позакласного заходу або свят, виступів агітбригад, акцій з питань випереджаючої освіти для сталого розвитку для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
3.1. Розробка позакласного заходу (виховної години, гри, тренінгу) з питань випереджаючої освіти для сталого розвитку для учнів початкової школи»
1-е місце:
  • Виходцева Надія Вікторівна, вчитель початкових класів Павлоградської ЗОШ І – ІІІ ст. № 8 за розробку: «Виховні заходи для учнів 1- 4 класів».
2-е місце:
  • Савчук Лариса Олексіївна, вчитель початкових класів Синельниківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Синельниківської міської ради за розробку Тренінгу «Добро і милосердя».
  • Сільченко Наталія Вікторівна, вчитель фізичного виховання КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради за роботу: «Використання фізичних вправ при проведенні уроків та виховних заходів для молодших школярів».
3-е місце:
  • Шмирега Олена Іванівна, вчитель початкових класів КЗО «Спеціалізована школа № 115» Дніпровської міської ради за розробку: «Виховна година «Подорож на лісову галявину» у 1-му класі».
  • Шкураток Валентина Володимирівна, вчитель початкових класів КЗО освіти «СЗШ №5» Дніпровської міської ради за розробку: «Вода джерельна – смак життя».
3.2.«Розробки позакласного заходу (виховної години, тренінгу) з питань випереджаючої освіти для сталого розвитку для учнів середньої школи»
1-е місце:
  • Вінівіт’єва Вероніка Сергіївна, вчитель географії та економіки Криворізької ЗШ №31 І-ІІІ ст. Криворізької міської ради Дніпропетровської області за Тренінг для учнів 9-10 класів «Зберігаємо енергію разом».
2-е місце:
  • Лаврик Олена Миколаївна, заступник директора з виховної роботи, Швидка Тетяна Дмитрівна, вчитель хімії та біології, Кирпале Аліна Василівна педагог - організатор КЗО «СЗШ №91» Дніпровської міської ради за Збірку позакласних заходів «Людство може і повинне зберегти природу»: «Вода – це життя»;   «Ми енергоефективні»;   «Українські ландшафти. Бережи їх і дбай. Нащадкам красу цю земну передай».
3-е місце:
  • Кучер Інна Миколаївна, вчитель біології КЗО «Спеціалізована школа № 115» Дніпровської міської ради за Виховний захід на тему: «До совісті і розуму людського» для учнів 6-7 класів.
  • Бойко Анджела Артурівна, вчитель фізики КЗО Жовтоводська СЗШ № 10 з профільними класами за розробку позакласного заходу «Скажемо міттю «Ні!»».
3.3. «Розробка позакласного заходу (свята, навчального проекту, змагання) з питань випереджаючої освіти для сталого розвиткудля учнів початкової школи»
1-е місце:
  • Колектив авторів: Кир’янова Світлана Миколївна, вчитель початкових класів, Ведмідь Наталія Миколаївна, вчитель початкових класів КЗО Раївська СЗШ – інтернат Синельниківської районної ради за роботу: «Дитяча академія» - перехід від пасивного засвоєння знань до активного пошуку та практичного осмислення».
2-е місце:
  • Скорик Тамара Михайлівна, вчитель початкових класів Павлоградської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 за розробку: «Позакласні заходи «Сталий розвиток – наш вибір»».
  • Яременко Олена Вікторівна, учитель початкових класів Чкалівської ЗОШ Нікопольської районної ради за розробку: «Екологічне свято «Енергозбереження - найдешевше й екологічно чисте джерело енергії» для учнів початкових класів (3 – 4 класи)»
3-е місце:
  • Попруга Світлана Вікторівна, вчитель початкових класів Чаплинської середньої загальноосвітньої опорної школи Васильківського району Дніпропетровської області за розробку позакласного заходу: «Хто любить природу, той любить рідну землю» (Екологічний журнал).
  • Віцентій Вікторія Миколаївна, вчитель початкових класів КЗО «Спеціалізована школа № 115» Дніпровської міської ради за розробку: «Екологічний КВК «Світ навколо тебе – бережи його» - для учнів початкової школи».
3.4. «Розробка позакласного заходу (свята, навчального проекту, змагання) з питань випереджаючої освіти для сталого розвиткудля учнів середньої школи»
1-е місце:
  • Бондаренко Лариса Миколаївна, учитель біології Екологічно-інтелектуальне змагання «Зроби свій крок до щасливого майбуття» КЗО «НВК № 130 «ЗНЗ І ст. – гімназія» Дніпровської міської ради за роботу: «Екологічно-інтелектуальне змагання «Зроби свій крок до щасливого майбуття».
2-е місце:
  • Максимова Світлана Костянтинівна, вчитель біології КЗ «НВО «Ліцей нових інформаційних технологій – ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ» Кам’янської міської ради за Збірник виховних заходів екологічного спрямування «Збережемо природу разом!» (веб-квести, свята)».
3-е місце:
  • Рябова Єлизавета Федорівна, вчитель світової літератури Синельниківської ЗШ І-ІІІ ст. №1 за Збірку виховних заходів для школи сталого розвитку.
  • Данильченко Н.О., вчитель початкових класів Преображенської ЗОШ І – ІІІ ст. Томаківської районної ради, Марченко Н.Г., вчитель початкових класів Преображенської ЗОШ І – ІІІ ст. Томаківської районної ради; Бубир В.О., вчитель географії Преображенської ЗОШ І – ІІІ ст. Томаківської районної ради; Мациборка Л.Я., учитель зарубіжної літератури Преображенської ЗОШ І – ІІІ ст. Томаківської районної ради за роботу: «Проектна діяльність учнів Преображенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст., як складова Освіти для сталого розвитку».
 
  1. . «Розробки сценаріїв виступів агітбригад, акцій, проектів з питань випереджаючої освіти для сталого розвитку для учнів загальноосвітніх навчальних закладів»
1-е місце:
  • Колектив авторів: Волкова Ніна Олексіївна, заступник директора з НМР Апостолівського районного ліцею-інтернату, Острійчук Юлія Олександрівна, вчитель інформатики та математики Апостолівського районного ліцею-інтернату, Свиридюк Наталя Олексіївна, вчитель української мови та літератури Апостолівського районного ліцею-інтернату за «Посібник методичних розробок сценаріїв, коміксів, казок, дидактичних матеріалів з питань випереджаючої освіти для сталого розвитку».
2-е місце:
  • Кабишова Наталія Олександрівна, вчитель початкових класів Синельниківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 за «Збірку екологічних тренінгів «Буду я природі другом».
  • Колектив авторів: Беззубченко Олена Вадимівна, вчитель біології Криворізької гімназії № 95; Бачар Наталія Іванівна, вчитель Криворізької гімназії № 95 за роботу «Формування у дітей моделей поведінки, що відповідають потребам стійкого розвитку під час позаурочних заходів з біології».
3-е місце:
  • Бондарчук Ірина Миколаївна, учитель біології Чаплинської СЗШ (опорна);Фесенко Альберіна Григорівна, учитель біологіїЧаплинської СЗШ (опорна) за роботу «Екологічне виховання в інтересах випереджаючої освіти для сталого розвитку засобами агітаційних бригад».
  • Росинчук Наталія Олегівна, керівник екологічної агітбригади, вчитель хімії КЗО НВК «Олександропільська СЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Солонянської районної ради Дніпропетровської області» за роботу: «Збережемо Землю для нащадків (сценарії виступів екологічної агітбригади).
1-е місце:
  • Малишко Тетяна Іванівна, вихователь КЗО Первомайський НВК Синельниківської районної ради; Кавун Світлана Юіріївна, вихователь КЗО Первомайський НВК Синельниківської районної ради; Молчанова Любов Олексіївна,вихователь КЗО Первомайський НВК Синельниківської районної ради за розробку: «Стратегія впровадження освіти для сталого розвитку в освітньо-виховний процес дошкільного закладу».
2-е місце:
  • Осауленко Людмила Іванівна, вихователь; Горбач Тетяна Дмитрівна, вихователь; Руденко Ірина Вікторівна, вихователь КЗО «ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу № 12 «Журавлик» Синельниківської міської ради за розробку: «Сталий розвиток як засіб вирішення завдань екологічного виховання дошкільників».
3-е місце:
Тітова Світлана Олександрівна, вихователь ДНЗ; Куканова Ольга Леонидівна, вихователь ї КЗО «НВК № 111 «спеціалізована школа – ДНЗ» Дніпровської міської ради за розробку «Природа просить допомоги».
1-е місце:
  • Корольова Людмила Леонідівна, керівник гуртка Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої творчості «Надія» м.Першотравенск» за роботу:«Знай, люби, збережи» Збірка екологічних заходів».
2-е місце:
  • Марченко Тетяна Валеріївна, керівник гуртка «Прикладне мистецтво» КПНЗ «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району» Криворізької міської ради за роботу: «Використання інтерактивних технологій навчання на заняттях у гуртку «Прикладне мистецтво»
3-е місце:
  • Шабалова Марія Олексіївна, вчитель англійської мови КЗО «СЗШ №43» Дніпровської міської ради за роботу: «Сталий розвиток.Sustainabledevelopment . Вода – наше життя.Waterislife» Заняття гуртка для 9 ласу.
  • Андрушко Ірина Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи КЗО «НВК«ЗНЗ І-ІІІ ст. - академічний ліцей №15» Кам’янської міської ради за роботу «Студія соціальної реклами «ШАНС»
 
Номінація № 4. Розробки просвітницьких заходів для дорослих в інтересах сталого розвитку в системі науково-методичної роботи закладу (сценарії батьківських зборів, освітньо-психологічних тренінгів, методичних семінарів для педагогічних працівників тощо).
  1. «Розробкипросвітницьких заходів для дорослих в інтересах сталого розвитку в системі науково-методичної роботи закладу (сценарії батьківських зборів)»
1-е місце:
  • Скорик Тамара Михайлівна, вчитель початкових класів Павлоградської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 за роботу: «Трансформування ідей сталого розвитку у роботу з батьками».
2-е місце:
  • Буря Світлана Петрівна Синельниківська ЗОШ № 1 Синельниківської міської ради за розробку: «Семінар-тренінг «Теорія, методика та практика інтеграції принципів сталого розвитку в навчально-виховний процес».
  • Соколова Світлана Михайлівна, вчитель початкових класів КЗ «Чорнявщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Юр’ївської районної ради Дніпропетровської області, Шикута Тетяна Олексіївна, вчитель початкових класів КЗ «Чорнявщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Юр’ївської районної ради Дніпропетровської області за роботу: «Співпраця сім'ї та школи з питань формування екологічної культури у дітей».
3-е місце:
  • Решетняк Наталія Іванівна КЗ «ДНЗ «Казка» Знаменівської сільської ради Новомосковського району за розробку: «Робота з батьками: Всі люди – дорослі і діти – мають право на здорове, плодотворне життя в гармонії з природою».
  • Красько Ірина Ігорівна, вчитель початкових класів Синельниківського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» за роботу: «Батьківські збори – тренінг «Збережемо нашу планету».
  1. «Розробкипросвітницьких заходів для дорослих в інтересах сталого розвитку в системі науково-методичної роботи закладу (методичні семінари, освітньо-психологічні тренінги для педпрацівників)»
1-е місце:
  • Шведун Ганна Григорівна, вчитель біології Криворізької ЗОШ I-III ст. № 123 за роботу: «Життя в стилі «green» / Освітньо-психологічний тренінг».
2-е місце:
  • Ігнатенко Наталія Василівна, заступник директора з НВР Чумаківської СЗШ І-ІІІ ст. Томаківського району Дніпропетровської області за роботу: «Соціально-просвітницький тренінг «Неперервність освіти для сталого розвитку-запорука життя в гармонії з природою».
3-е місце:
  • Глушкова Людмила Анатоліївна, вихователь-методист КДНЗ «Черемшина», м.Першотравенськ, Дніпропетровської обл. за роботу: «Сталий розвиток цивілізації та екологічної освіти дошкільнят» - практичний семінар-тренінг для педагогічних працівників».
Дякуємо всім за активну роботу!