Середа, 22.11.2017

Семінар-презентація «Формування в учнів європейського світобачення в умовах полікультурного середовища спеціалізованої школи»

25 квітня 2017р. в рамках проведення заходів з нагоди відзначення Дня Європи для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови КВНЗ «ДОІППО» було проведено семінар-презентацію «Формування в учнів європейського світобачення в умовах полікультурного середовища спеціалізованої школи». Семінар-презентація відбувся на базі СБШ №23 з поглибленим вивченням англійської мови.
З презентацією на тему «Європейське світобачення – шлях до успішної соціалізації учнів школи» виступила заступник директора з НВО КЗО СБШ №23 Никифорова О.Г., розповівши про шкільну політику стосовно мовного навчання, створення полікультурного навчального середовища, прищеплення європейських цінностей, співпрацю з міжнародними організаціями і фондами, освітніми центрами, святкування міжнародних свят, включаючи День Європи, важливість викладання спецкурсів.
Вчитель англійської мови Танатар К.А. презентувала спецкурси, проекти та факультативні курси з англійської мови у своєму виступі «Набуття учнями соціолінгвістичної компетентності засобами спецкурсів».
Цікавими для слухачів ДОІППО виявилися фрагмент заняття зі спецкурсу Європейській вибір України, продемонстрований вчителем Загребою А.В., проведений за комунікативною методикою із використанням сучасних освітніх технологій та доповідь керівника шкільного євроклубу «AllRight» Івченко І.О, яка провела презентацію шкільного євроклубу, його міжнародних досягненнях, участі у конкурсах та фестивалях, таких як GlobalVillage, подорожах, співпраці із польськими партнерами, навчанні у британській школі у Лондоні.
На завершення, слухачам ДОІППО було продемонстровано майстер-клас вчителів трьох іноземних мов Івченко І.О. (англійська мова), Оболенської Т.Б., Петрової О.В. (французька мова), Островерх Л.В. (німецька мова) на прикладі фрагменту позакласного заходу «Ярмарок культур «TheGlobalVillage», за участі учнів 6го і 7го класів.
Висловлюємо щиру вдячність за можливість проведення даного заходу на дійсно високому рівні керівництву спеціалізованої багатопрофільної школи №23 з поглибленим вивченням англійської мови - директору Квятковській Наталії Анатоліївні.
Матеріал підготувала
Доцент кафедри гуманітарної освіти КВНЗ «ДОІППО»
Тамлаві В.В.