Вівторок, 16.01.2018

ІІ обласна науково-практична конференція “Моніторингові дослідження як інформаційна база в системі управління якістю освіти”

30102017 1Шановні колеги!
Навчально-методичний відділ моніторингу якості освіти КВНЗ “ДОІППО” повідомляє, що проведення ІІ обласної науково-практичної конференції “Моніторингові дослідження як інформаційна база в системі управління якістю освіти” переноситься з 2 листопада на 9 листопада 2017 року. Конференція буде проведена в очно-заочній формі (вебінар).
Режим доступу : http://webconnect.dp.ua/webinar1/.
Просимо відрядити до інституту виступаючих на конференції за списком, що додається.
Запрошуємо науковців, методистів міських, районних відділів, управлінь освіти, ОТГ, директорів, заступників директорів ЗНЗ, а також широке коло освітян взяти участь у роботі конференції, для чого необхідно зайти у день і час проведення вебінару за вказаним посиланням і в рядку “Ім’я” вказати наступні дані: назва міста, району, ОТГ; ім’я,по батькові, прізвище (повне); посада та місце роботи.
Початок роботи о 10-00 за адресою м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича,70, актова зала департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Більш детальну інформацію про проведений захід можна буде знайти в розділі “Моніторинг якості освіти” на сайті КВНЗ “ДОІППО”.