Четвер, 14.12.2017

Тренінг із застосування Посібника для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді»

28112017 1Кожна людина, в тому числі молода, має право на гідне ставлення до неї, фізичну безпеку і доступ до інформації та послуг в галузі охорони здоров’я. Тільки тоді, коли люди можуть вільно користуватися цими правами, вони в змозі обирати, чи слід їм мати статеві стосунки, обговорювати використання контрацепції та шукати послуги, яких вони потребують. Ознайомлення молоді із сексуальними і репродуктивними правами закликає їх відчувати та брати на себе відповідальність за захист благополуччя і прав інших осіб.
Молодь має навчитися будувати стосунки на засадах поваги та гідного ставлення до інших людей. Це в свою чергу вимагає навичок ефективного спілкування та уміння вирішувати конфлікти з повагою і без насильства.
21-22 листопада на базі ДОІППО, кафедрою виховання та культури здоров’я , для педагогів області був проведений  тренінг із застосування Посібника для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді»
Мета тренінгу:  посилення спроможності освітян та інших спеціалістів, що працюють з молоддю в рамках тем статевого виховання. Педагоги області отримали допоміжний методичний інструмент для розробки нових чи вдосконалення вже існуючих навчальних та тренінгових програм.