Четвер, 25.01.2018

Обласна науково-практична конференція з моніторингу якості

Перегляди: 342
12112017 19 листопада 2017 року на базі КВНЗ «ДОІППО» відбулася ІІ обласна науково-практична конференція з теми «Моніторингові дослідження як інформаційна база в системі управління якістю освіти». Цей захід організовано та проведено навчально-методичним відділом моніторингу якості освіти КВНЗ «ДОІППО». У роботі конференції взяли участь методичні працівники районних, міських методичних служб, представники територіальних об’єднаних громад, що займаються проблемами моніторингу в освітній сфері, директори навчальних закладів, заступники директорів з навчально-виховної роботи, освітяни області.
Із записом конференції можна ознайомитися за посиланням: https://webconnect.dp.ua/p90p0llrzc0/.
У ході роботи конференції висвітлювалися та обговорювалися питання щодо науково-методичних і практичних проблем моніторингу якості освіти, а саме:

Детальніше...

Всеукраїнський радіодиктант

Перегляди: 276
Згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 02.11. 2017 № 1/11 – 11483 з метою пропаганди грамотності, підтримки та розвитку української мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада в День української писемності та мови проводиться XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Радіодиктант транслюватиметься в ефірі Першого каналу Українського радіо, Першого національного телеканалу України з 12 години 30 хвилин.
Просимо довести зазначену інформацію до відома педагогів, учнів, студентів і сприяти активній участі в написанні радіодиктанту педагогами, учнями, студентами, широкою громадськістю.
Інформацію про перебіг написання радіодиктанту надсилайте до обласної педагогічної газети «Джерело» на адресу: https://gdjerelo.jimdo.com

ІІ обласна науково-практична конференція “Моніторингові дослідження як інформаційна база в системі управління якістю освіти”

Перегляди: 561
30102017 1Шановні колеги!
Навчально-методичний відділ моніторингу якості освіти КВНЗ “ДОІППО” повідомляє, що проведення ІІ обласної науково-практичної конференції “Моніторингові дослідження як інформаційна база в системі управління якістю освіти” переноситься з 2 листопада на 9 листопада 2017 року. Конференція буде проведена в очно-заочній формі (вебінар).
Режим доступу : https://webconnect.dp.ua/webinar1/.
Просимо відрядити до інституту виступаючих на конференції за списком, що додається.
Запрошуємо науковців, методистів міських, районних відділів, управлінь освіти, ОТГ, директорів, заступників директорів ЗНЗ, а також широке коло освітян взяти участь у роботі конференції, для чого необхідно зайти у день і час проведення вебінару за вказаним посиланням і в рядку “Ім’я” вказати наступні дані: назва міста, району, ОТГ; ім’я,по батькові, прізвище (повне); посада та місце роботи.
Початок роботи о 10-00 за адресою м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича,70, актова зала департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Більш детальну інформацію про проведений захід можна буде знайти в розділі “Моніторинг якості освіти” на сайті КВНЗ “ДОІППО”.

Всеукраїнська науково-методична конференція «Стратегії сталого розвитку та програми STEM-навчання у змісті природничо-математичної освіти»

Перегляди: 442
26102017 2Відповідно до планів роботи Міністерства освіти і науки України та комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» 25 жовтня 2017 р. кафедра природничо-математичної освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Інституту педагогіки академії педагогічних наук України, науково-методичного центру інтеграції змісту освіти АПН України, лабораторії інтеграції змісту освіти інституту педагогіки НАПН України, департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, кафедр філософії освіти, управління інформаційно-освітніми проектами проведено: Всеукраїнську науково-методичну конференцію.
Тема:«Стратегії сталого розвитку та програми STEM-навчання у змісті природничо-математичної освіти»
Конференція відбулася 25 жовтня 2017 р у КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», вул. Володимира Антоновича, 70.
Мета конференції:

Детальніше...

Юних журналістів запрошують навчатися в Острозі

Перегляди: 374
image002Інформуємо, що 21-22 жовтня 2017 року (субота-неділя) на базі Національного університету “Острозька академія” (м.Острог, Рівненська обл.) відбудуться дводенні очно-заочні підготовчі курси з основ журналістики для учнів 9-11 класів “Школа універсального журналіста”.
Закінчивши підготовчі курси "Школа універсального журналіста", учні отримають:

Детальніше...

Звернення колективу Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Перегляди: 2341
Керівництво Дніпропетровської обласної ради прийняло рішення про ліквідацію Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яке винесено на утвердження Х сесією Дніпропетровської обласної ради 11 жовтня 2017 року. Причина, яка висувається, – необхідність об’єднання інституту з педагогічними училищами для кращої організації роботи.

Детальніше...

Вчителі Дніпропетровщини позмагаються за звання «Соняшник-учитель»!

Перегляди: 694
05102017 325 жовтня 2017 року відбудеться VIІІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель»–2017». Всі бажаючі перевірити свої знання і дізнатися багато нового мають зареєструватися заздалегідь.
Участь у конкурсі «Соняшник-учитель» є анонімною і безкоштовною, здійснюється на добровільних засадах.
Конкурс проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 12.10.2012 №1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», листа Міністерства освіти і науки України від 01.12.2016 №1/9-160 «Про підсумки проведення VIІ Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель»–2016 та про організацію VIІІ конкурсу «Соняшник-учитель»–2017», листа Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 07.09.2017 №730 «Про участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель»-2017».
На сайті творчого об’єднання «Соняшник» вчителі можуть підготуватися до гри на тренажері «Соняшник ON-LINE» для вчителів.
Більш докладну інформацію щодо участі у конкурсі висвітлено на сайті: gra-sonyashnyk.com.ua.

Нагородження переможців обласного конкурсу “Учитель року - 2017”

Перегляди: 348
26 вересня 2017 року на базі Дніпропетровського педагогічногоколеджу ДНУ імені Олеся Гончара працівниками КВНЗ "ДОІППО" спільно з колективом коледжу проведено урочисті заходи з приводу нагородження переможців обласного конкурсу Учитель року - 2017” у номінаціях "Біологія", "Інформатика", "Початкова освіта", "Музичне мистецтво". Висловлюємо щиру вдячність директору Василезі Ірині Данилівні, методисту музичного відділення, голові циклової комісії методики музичного виховання, музично-теоретичних дисциплін та народних інструментів Зіневичу Леоніду Антоновичу, працівникам та студентам коледжу за організацію та проведення заходу.