Четвер, 25.01.2018

Конкурс вчителів на Дніпропетровщині

Перегляди: 402
В останній тиждень квітня на базі НВК №33 «Мар’іїнська гімназія» Дніпровської міської ради був проведений обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».
В заочному турі обласного конкурсу приймали участь 17 представників освітянської еліти області. Вибагливе журі конкурсу, до складу якого входили представники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України , Дніпропетровської академії фізичної культури і спорту, методисти відділів освіти та провідні вчителі шкіл регіону, до участі в очному турі допустило 5 вчителів фізичної культури. Це:

Детальніше...

«Олімпійське лелеченя» на Дніпропетровщині

Перегляди: 394
Напередодні травневих свят на базі Дніпропетровського Вищого училища фізичної культури відбувся обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя-2017».
Основною метою заходу є виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства; формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх  до активних занять фізичною культурою та спортом.

Детальніше...

Обласний тур Всеукраїнської вікторини « Знавець Олімпійського спорту»

Перегляди: 402

28042017 3

Напередодні травневих свят кафедрою виховання та культури здоров’я ДОІППО(зав. кафедрою Лаврова Л.В.) спільно з обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України(начальник Буря Є.О.) та обласним відділенням НОК України (виконавчий директор Дювбаков О.) на Дніпропетровщині проводився обласний тур Всеукраїнської вікторини
« Знавець Олімпійського спорту».
Завдяки кафедрі управління інформаційно – освітніми проектами Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти(зав. кафедрою Бутурліна О. В.), а саме науковому співробітнику Михайлу Дзіговському - вперше в області цей конкурс проводився в режимі онлайн - тестування на базі платформи дистанційного навчання ДОІППО.
В конкурсі прийняли участь 62 учня шкіл області, в двох вікових категоріях (молодша та старша групи) - переможці регіонального туру вікторини.

Детальніше...

Семінар-презентація «Формування в учнів європейського світобачення в умовах полікультурного середовища спеціалізованої школи»

Перегляди: 361
25 квітня 2017р. в рамках проведення заходів з нагоди відзначення Дня Європи для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови КВНЗ «ДОІППО» було проведено семінар-презентацію «Формування в учнів європейського світобачення в умовах полікультурного середовища спеціалізованої школи». Семінар-презентація відбувся на базі СБШ №23 з поглибленим вивченням англійської мови.
З презентацією на тему «Європейське світобачення – шлях до успішної соціалізації учнів школи» виступила заступник директора з НВО КЗО СБШ №23 Никифорова О.Г., розповівши про шкільну політику стосовно мовного навчання, створення полікультурного навчального середовища, прищеплення європейських цінностей, співпрацю з міжнародними організаціями і фондами, освітніми центрами, святкування міжнародних свят, включаючи День Європи, важливість викладання спецкурсів.

Детальніше...

ПІДСУМКИ ТА РЕЗОЛЮЦІЯ всеукраїнської наукової конференції «Освітні стратегії розвитку духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства»

Перегляди: 454

20-21 квітня 2017 року в м. Дніпро на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Освітні стратегії розвитку духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства».

Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» (кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності), КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» (кафедра філософії освіти).

Участь у роботі конференції взяли 320 учасників з 17 областей України: науковці, представники ОІППО, релігійних і громадських організацій, педагоги, координатори експериментально-дослідної роботи, що працюють за темою «Створення системи розвитку аксіосфери особистості на засадах традиційних духовних цінностей», «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес» та інші.

Детальніше...

Обласний науково-практичний семінар «Теоретико-практичні аспекти організації виховної діяльності на основі моніторингових досліджень»

Перегляди: 307
28042017 1Навчально-методичний відділ моніторингу якості освіти КВНЗ «ДОІППО» повідомляє, що 04.05.2017 року у формі вебінару відбудеться обласний науково-практичний семінар «Теоретико-практичні аспекти організації виховної діяльності на основі моніторингових досліджень» (з досвіду роботи освітян Покровського району). До участі у вебінарі запрошуються районні, міські координатори з питань моніторингу, координатори з питань моніторингу ОТГ, методисти з питань виховної роботи, заступники директорів з навчально-виховної роботи та (або) заступники директорів з виховної роботи.

Детальніше...

ВЕБІНАР 4 травня 2017 року

Перегляди: 333
webinar4 травня 2017 року о 10:00 відбудеться вебінар за темою: «Теоретико-практичні аспекти організації виховної діяльності на основі моніторингових досліджень».
Перелік основних питань: Теоретичні аспекти моніторингу якості виховної роботи, Організація виховної діяльності ЗНЗ Покровського району на основі моніторингових досліджень, Шляхи вдосконалення аналітичної та корекційної діяльності за результатами моніторингових досліджень націонаоьно-патріотичного виховання, Моніторингові дослідження фізично здорової та соціально адаптованої особистості випускника ХХІ століття, Моніторинг виховної роботи як один із чинників успішної соціалізації особистості в умовах експериментального навчального закладу, Моніторинг розвитку та саморозвитку учнів як умова їх особистісного та профорієнтаційного розвитку, Система роботи Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст. щодо впровадження моніторингових досліджень з питань формування духовних цінностей, Моніторинг екологічного виховання в школі як шлях формування всебічно розвиненої особистості, Позашкільна освіта в Покровському районі.

Детальніше...

Реалізація проекту «Сприяння соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України»

Перегляди: 232
20-21 квітня 2017 року у місті Києві відбулася міжнародна науково-практична конференція за проектом «Садочок простір дружній до дитини» за підтримки ЮНІСЕФ. Від Дніпропетровської області на конференції була присутня делегація педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів яку очолила начальник відділу дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Ісаєва Олена Володимирівна та координатор проекту «Садочок простір дружній до дитини» у Дніпропетровській області, доцент кафедри виховання та культури здоров’я Савченко Вікторія Анатоліївна.

Детальніше...