Вівторок, 21.11.2017

Інтелектуальні змагання

Громадська організація Dnipro IT Community (http://itcluster.dp.ua) відзначила вчителів, які навчили переможців IV-го етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування

Перегляди: 298
До проведення обласної олімпіади з інформатики всі бажаючи учні середніх загальноосвітніх шкіл Дніпропетровщини брали участь у шкільних, районних та міських турах олімпіади з програмування. На всіх цих етапах учням були запропоновані  розроблені авторським колективом із досвідчених вчителів інформатики задачі різного рівня складності для учнів 7 – 11 класів. Підготовка таких завдань вимагає від авторів розуміння напрямку розвитку олімпіадного програмування, розв’язання цих завдань різними мовами програмування та складання тестів для перевірки роботом на сайті автоматичної перевірки.

Детальніше...

Закриття ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури

Перегляди: 187
29 березня 2017 р. відбулась церемонія закриття ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит та єврейської літератури яка проходила на базі ПУ «Вищий навчальний заклад Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана».Учні  з  Дніпра, Харкова, Чернівців та Білої Церкви поділили між собою призові місця.

Детальніше...