Середа, 22.11.2017

Інтелектуальні змагання

XVII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

21022017 118 лютого 2017 року на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» був проведений підсумковий етап Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика.
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика проводиться на виконання Указу Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика» та відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.03. 2008 № 168.
Конкурс спрямований на утвердження в Україні державного статусу української мови і має на меті виявити не лише мовну грамотність учнів середніх загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів, а й їхні творчі здібності, а також на формування національного громадянського світогляду.
У попередні роки у підсумкових етапах Конкурсу знавцями української мови у Дніпропетровській області були учні й студенти міста Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Новомосковська, Павлограда, Васильківського, Нікопольського, Новомосковського, Покровського, Петриківського, Царичанського районів.
Сподіваємося, що й на цьогорічному Конкурсі обов’язково буде виявлений знавець державної мови в Україні від нашої області!
Кожен конкурсант підсумкового етапу був нагороджений дипломом Ліги українських меценатів і отримав цінний нематеріальний подарунок – книги.
Книги читають діти Закарпаття, Івано-Франківська, Тернопільщини! Читають книги й діти Дніпропетровщина! Ми – нація освічених громадян!
Ми любимо свій Конкурс з української мови імені Петра Яцика. На його відкриттях завжди цікаві зустрічі, виступи художніх колективів і просто учасників конкурсу й бажаючих зробити радісне для всіх.
Учасників XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика привітали члени Національної спілки письменників України Еліна Заржицька, Семен Заславський, Анаіда Арзумянова, керівник вірменської діаспори у Дніпропетровській області. Атаманенко Владислав, учень 4 класу ЗСШ № 67, привітав учасників і гостей Конкурсу грою на скрипці.
Результати виконаних завдань будуть відомі у травні.
Методист української мови і літератури Л. Піскорська