Четвер, 18.01.2018

Інтелектуальні змагання

Про результати обласного заочного, проведення третього обласного очного етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017 – 2018 н.р.

Відповідно до листа КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти № 927 від 20 жовтня 2017 «Щодо проведення XVIII Міжнародногоконкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017 - 2018 навчальному році» учні середніх загальноосвітніх навчальних закладів, студентська молодь залучилися до участі у XVIII Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
На XVIII Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика у порівнянні з попередніми конкурсами набагато кращі результати знань української мови продемонстрували учасники з Дніпра, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Нікополя, Верхньодніпровського, Нікопольського, Магдалинівського, Межівського, Покровського, Царичанського районів.
Учні середніх загальноосвітніх навчальних закладів цих регіонів досить вправно виконали завдання-гештальти з української мови на створення цілісної стислої відповіді та побудови відповідного образу, поняття, продемонстрували достатні знання мови, передбачені програмами МОН України, виявили орфографічну й пунктуаційну грамотність.
Звіти про перебіг першого й другого етапів Конкурсу для учнів надійшли до обласного оргкомітету від усіх управлінь, відділів, закладів освіти. Вони свідчать про спільну з Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти організацію й належне проведення Конкурсу, заохочення учнів до знання державної мови України, а також про досягнення у навчальному процесі вчителів початкових класів, учителів української мови і літератури ЗНЗ, викладачів професійно-технічних навчальних закладів області.
Третій обласний заочний етап Конкурсу був проведений на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з
27 листопада - 01 грудня 2017.
Обласне журі Конкурсу відібрало найбільш якісно виконані роботи, що були оцінені 30 балами (3 – 4 класи), 24 балами (5 – 11 класи, професійно-технічні училища), й сформувало склад учасників третього очного етапу Конкурсу (Додаток № 1).
Третій обласний очний етап Конкурсу для учнів 3–11 класів загальноосвітніх середніх шкіл, учнів II–III курсів ПТНЗ відбудеться 16 грудня 2017 року з 09.00 – 13.30 на базі комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», місто Дніпро, вулиця Володимира Антоновича, 70 (колишня Я. Свердлова).
Телефони для довідок: 732-47-58 - кафедра гуманітарної освіти; 732-47-67 - навчально-методичний відділ початкової освіти.
Їхати з вокзалів трамваєм № 11 до зупинки вулиця Володимира Антоновича.
Реєстрація учасників з 09.00 - 09.45.
Відкриття Конкурсу з 09.45 – 10.00.
До участі у відкритті Конкурсу запрошуються його учасники (Додаток № 2).
Просимо вчителів підготувати запрошених на відкриття учасників Конкурсу до публічного виступу, повідомлення на тему: «Чому беру (неодноразово беру) участь у Міжнародномуконкурсі з української мови імені Петра Яцика».
Для проведення третього обласного очного етапу Конкурсу, перевірки робіт
запрошуються члени оргкомітету й журі Конкурсу (Додатки № 3, 4).
Термін відрядження членів журі 16-17 грудня 2017 року.
Виплата відряджень за рахунок установ, що відряджають.
Перший проректор КВНЗ
«Дніпропетровський обласний
інститут післядипломної педагогічної
освіти» В.Г. Долгополий