Четвер, 18.01.2018

Інтелектуальні змагання

Про результати проведення обласної олімпіади з української мови і літератури

10 січня 2018 року в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася обласна олімпіада з української мови і літератури. Її учасниками стали 148 учнів області 9-11 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів та ПТНЗ зі всіх районів, міст, ОТГ (за рейтингом – 150).
Урочисте відкриття олімпіади відбулося в актовій залі ДОІППО. Учасників ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади привітали: Бондаренко Віктор Борисович, спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, голова оргкомітету олімпіади; Лідія Володимирівна Вознюк, голова журі олімпіади, доцент кафедри освітнього менеджменту ДОІППО, кандидат педагогічних наук та Антоніна Антонівна Сергієнко, заступник голови журі олімпіади, завідувач кафедри гуманітарної освіти ДОІППО, кандидат педагогічних наук. Сергієнко А.А. представила членів журі олімпіади із різних районів та міст області. Присутніх у залі щирими словами привітала минулорічна призерка фінального етапу Всеукраїнської олімпіади, яка стала стипендіатом Кабінету Міністрів України, учениця 11 класу Українсько-Американського ліцею Арчакова Анна. Після музичного вітання від переможця багатьох музичних конкурсів Самондроса Данила з творчою одухотвореністю школярі приступили до виконання олімпіадних завдань.
Учасники олімпіади писали твори-роздуми, описи, есе; демонстрували пунктуаційну та орфографічну грамотність; показували власну обізнаність з творчістю українських письменників.
За результатами перевірки робіт членами журі визначено:
у 8 класі І місця посіли 2 учні, ІІ місця – 3, ІІІ – 7 учнів (12 учн.); у 9 класі І місць 2, ІІ – 3, ІІІ – 8 (13); у 10 класі І місць 1, ІІ – 5, ІІІ – 11 (17); в 11 класі І місць – 2, ІІ – 4, ІІІ – 13 (19 учнів).
Повідомляємо, що учнів, які посіли І місця, буде запрошено з 25 лютого 2018 року на відбірково-тренувальні заняття. Для участі у фінальному етапі формуватиметься команда з 4 осіб.
Вітаємо усіх учасників і переможців обласної олімпіади, а також педагогів, які підготували цих талановитих дітей!
З повагою Антоніна Антонівна Сергієнко