Вівторок, 16.01.2018

Дошкільна освіта

Про проведення обласного конкурсу «Петриківка – душа України»

Перегляди: 750
17032015 1З метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей дошкільного віку, створення умов для їх творчого, духовного розвитку, підтримки талановитих дітей наказом Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 16.03.2015 №63 оголошено проведення обласного конкурсу «Петриківка – душа України».
Конкурс проходитиме у три етапи:
І етап: 01-15 квітня 2015 року – на базі дошкільних навчальних закладів;
ІІ етап: 16-30 квітня 2015 року – на базі міських, районних органів управління освітою;
ІІІ етап: 01-15 травня 2015 року – на обласному рівні.
Нормативні документи щодо проведення та участі у конкурсі представлені у вкладенні.

Петриківський розпис

Перегляди: 860
12122014 4Петриківський декоративний розпис є визнаним українським брендом, вій має свій власний стиль з лише йому притаманними формами орнаменту, ажурною плавністю ліній та соковитістю кольорів. Це наша гордість, безцінне духовне надбання, є доступним і необхідним для дітей дошкільного віку. Саме звернення до народно-декоративного мистецтва повинно бути провідним в роботі сучасного дошкільного закладу.
Для реалізації цього завдання навчально-методичний відділ дошкільної освіти кафедри педагогіки та психології розробив методичний посібник та «Альбом майбутнього художника» починаючи з 3-х років, який входить до комплекту «Петриківський первоцвіт». Він є особливо цінним, доступним, надає практичну допомогу дітям в опануванні дітьми вміннями та навичками у сфері декоративного петриківського розпису. Знайомить дітей з різними варіантами елементів технік петриківського розпису. Комплект «Петриківський первоцвіт» дозволяє у виховному і освітньому процесах певною мірою вирішити проблему естетичного виховання. Змістовне наповнення відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти в Україні (освітня лінія «Дитина у світі культури») та чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей від 2-х до 6-ти років.
На базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводяться спецкурси по ознайомленню педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів регіону з технікою петриківського розпису та дії консультпункт.

Обласний семінар з трудового виховання

Перегляди: 827
27 листопада 2014 року на базі ДОІППО відбувся науково-методичний семінар-практикум для фахівців з питань дошкільної освіти за темою: «Праця – ефективний засіб формування предметно-практичної компетенції дошкільників в світлі Базового компонента дошкільної освіти та чинних програм». Для роботи з матеріалами семінару звертатися до фахівців в районні та міські відділи освіти.
Вкладення:
Скачати цей файл (12122014_2.pdf)Программа286 kB