Четвер, 18.01.2018

Євроклуби

Освітяни міста на шляху до зміцнення та розвитку партнерських зв’язків з Польщею

Перегляди: 520
16042015 1Нещодавно в Польщі за підтримки Українсько-європейського фонду «Єдність», створеного у рамках Міжнародної освітньої програми «EUROSTUDENT», на базі Суспільної академії наук у мiстах Лодзь та Варшава відбувся ІV Міжнародний з’їзд директорів загальноосвітніх шкіл та представників управлінь освіти.
У роботі з’їзду прийняли участь керівники відділу освіти, ліцеїв, технікумів, Центру профорієнтації, шкільного Союзу спорту м. Лодзь, ректори, проректори, представники державних та приватних вищих навчальних закладів Польщі та Чехії, начальники та представники управлінь освіти і науки, керівники закладів освіти з 16 областей України, керівники і представники Міжнародної освітньої програми «EUROSTUDENT» та освітнього Центру «ASSOTIATION» з Праги.

Детальніше...

Методичний посібник для євроклубів

Перегляди: 505
20032015 2
 
 
 
Посібник підготовлений в рамках проекту «Підтримка мережі Євроклубів в Україні у 2010 році» за підтримки Представництва Європейського Союзу. Книга містить рекомендації щодо створення євроклубів, організації заходів, співпраці з органами влади та ЗМІ, а також приклади ефективної роботи шкільних Євроклубів України.
Посібник призначений для керівників та представників шкільних і молодіжних євроклубів.

Про спільний шведсько-український проект

Перегляди: 474
Дорогі євроклубівці!
Ми, євроклуб «Паросток», запрошуємо вас до співпраці у нашому новому проекті з шведськими партнерами – гімназією з Віммербі. Вони запропонували ідею, щоб молодь 15-19 років розповіла про свої страхи у опитуванні, яке ми надсилаємо у документі. Результатами опитування вони скористаються для своєї виставки «Цілий світ горить» у музеї Астрід Ліндгрен – шведської дитячої письменниці. Ця виставка присвячена ІІ Світовій війні, там будуть представлені щоденники Астрід, які вона вела у той час і наше опитування. Просимо вас писати англійською мовою, щоб ваші відповіді можна було зразу надсилати до Швеції на виставку, а не перекладати. Сподіваємося на ваше розуміння і співпрацю. Надішліть вашу згоду (незгоду) щодо участі в акції і ваше опитування в електронному вигляді до 7 березня.
Щиро ваш євроклуб «Паросток».
School PAROSTOK
56, Opytna str.,
36000, Poltava, Ukraine
+ 38 0532 65 49 65
+ 38 067 912 46 34
Вкладення:
Скачати цей файл (Еnkät_engelska.pdf)Еnkät_engelska.pdf171 kB

Євровікторина та брейн-ринги від Представництва ЄС в Україні

Перегляди: 600
02032015 1Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує початок Євровікторини, що складається з: онлайн-вікторини та всеукраїнських брейн-рингів для молоді. Учасники зможуть поглибити свої знання про Європу та отримати подарунки від Представництва Європейського Союзу.
Онлайн-вікторина триватиме з 24 лютого по 24 березня 2015 року та має розважально-інформативний характер. Для участі потрібно зареєструватися на сайті www.euroquiz.org.ua та пройти три тури вікторини. На учасників чекають приємні подарунки від Представництва ЄС в Україні.
З березня по червень 2015 року школярі та студенти віком 16-21 рік можуть взяти участь у локальних та Всеукраїнському з брейн-рингах.
Для участі необхідно зібрати команду з 6 чоловік, зареєструватися на сайті www.euroquiz.org.ua, грати та перемагати. 29 червня у Києві відбудеться фінал, у якому зійдуться чотири найкращі команди з усієї України. Фіналісти та переможці отримають цінні подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні та партнерів.
Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.euroquiz.org.ua
Проект фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та впроваджується Фундацією “Відкрите суспільство”

Освіта на післязавтра

Перегляди: 508
05022015 1Шановні колеги!
Щиро вітаємо вас із початком 2015 року та другого півріччя цього непростого навчального року. Ми живемо у часи, коли освіта, як ніколи, тісно сплетена із життям суспільства та відображає усі реалії сучасного сьогодення. Завдання освіти сьогодні не просто озброїти молоду людину певною кількістю фактів, не навчити самостійно знаходити необхідне у безмежному полі інформації і навіть не сформувати пізнавальний інтерес і бажання вчитися вподовж життя. Адже перше відпадає завдяки Інтернету, друге наші діти уміють подекуди краще за нас, а третьому навчить їх те саме життя. Ми переконані, що завдання сучасної освіти - це формування низки компетентностей, які допоможуть молодій людині бути сильною, критичною, незалежною, соціально-небайдужою і… щасливою :)
Ми маємо 20 років досвіду роботи у соціально-педагогічній сфері, чимало однодумців, натхненників та цікавих історій. Нещодавно ми започаткували блог, у якому ділимося своїм досвідом і міркуваннями, порушуємо питання і шукаємо відповіді про те, як зробити освітній простір сучасного дитинства, тінейджерства та юнацтва цікавим, змістовним, природовідповідним і екологічним, одночасно дотримуючись численних формальностей вітчизняної системи освіти. Якщо вам також цікаві такі питання – ласкаво просимо підписуватися на наш блог “Освіта на післязавтра”. Будемо раді новим читачам, вашим думкам та коментарям!
З повагою, команда
Педагогічного центру “АКАДЕМІЯ”

Зустріч делегатів представництва ЄС в Україні з євроклубівцями м. Дніпродзержинська

Перегляди: 520
Нещодавна у рамках робочого візиту делегатів Представництва ЄС в Україні до міста Дніпродзержинська на базі гімназії №39 за участю О.Черненко, першого заступника міського голови, С.Павлюка, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, директора департаменту молоді та спорту міської ради, Л.Запорожченко, наукового співробітника європейської освіти ДОІППО відбулося відкрите засідання євроклубів міста.
Урочисті збори з нагоди його проведення відкрив Сергій Павлюк. Він представив членів делегації представництва ЄС в Україні, окреслив мету їх перебування у м.Дніпродзержинську, підкреслив важливість зустрічі для євроклубівців міста, побажав учнівській молоді безперервного руху вперед, продовження активної участі у європейських ініціативах. Від делегатів Представництва ЄС в Україні виступив координатор з питань інформування та зв’язків з громадськістю Мартті Луцер, який привітав учасників відкритого засідання, вручив євроклубівцям картину із зображенням прапору ЄС, побажав успіхів у подальшій роботі.
Євроклубівці представили гостям свою роботу за підсумками 2014 року, показали відеоролики, вручили прапорці і значки з євроклубівською символікою. Президент Ради лідерів мережі євроклубів Катерина Кучер подякувала гостям за теплі слова, представникам місцевої влади за постійну підтримку ініціатив євроклубівців, підкреслила, що в місті «бути чи не бути» євроклубам вже не обговорюється, час довів їх життєздатність та необхідність. «Участь молоді Дніпродзержинська у євроклубівському русі, - сказала Катерина, – це свідомий вибір, завдяки якому учні активно щороку долучаються до нових ініціатив, пов’язаних з інтеграцією до Європи, долучають до них молодших школярів, своїх однолітків, батьків».

Детальніше...

Польська осінь у Дніпродзержинську – 2014

Перегляди: 540
Вже вдруге за ініціативою учнівської молоді євроклубівського руху м.Дніпродзержинська, який очолює Л.Долина, керівник закладів освіти міста з питань міжнародної діяльності та євроінтеграції у рамках програми «Польська осінь у Дніпродзержинську» відбулися зустрічі з Генеральним Консулом Польщі та представниками польської спільноти, освітні, інформаційно-просвітницькі заходи, конкурси.
Початком «Польської осені у Дніпродзержинську – 2014» стали урочисті збори, присвячені Дню Незалежності Польщі, які пройшли у навчально-виховному комплексі №3 (директор Нагай Л.В.) за участю П.Скурського, голови Дніпропетровської обласної організації «Центр польської культури ім.Кароля Войтили», Л.Козловської, голови спілки поляків м.Дніпродзержинська, О.Слоневського, члена правління міської спілки поляків, члена Національного краєзнавчого товариства «Лелека», М.Скурської, викладача польського фольклору та польської мови, І.Мінакової, директора міжнародної програми «Євростудент» у Дніпропетровській області,керівників і членів євроклубів міста.

Детальніше...

Ділимося можливостями

Перегляди: 468
Шановні наші друзі і партнери!
Ділимося можливостями: наші нові партнери з Німеччини та давні друзі зі Швеції запрошують відвідати їхні країни взимку. А, як відомо, разом і веселіше і дешевше (принаймні, дорога). Дещо зорієнтувалися в цінах і датах. Розробили цікаві програми. Можливі на сьогодні деталі - у прикріпленому файлі.
Читайте, якщо цікаво, телефонуйте!
Телефонуйте, по можливості, якнайшвидше, щоб оперативно можна було зробити організаційну роботу.
З повагою та найкращими новорічно-різдвяними побажанянми, ваші колегі зі школи "Паросток"
School PAROSTOK
56, Opytna str.,
36000, Poltava, Ukraine
+ 38 0532 65 49 65
+ 38 067 912 46 34
parostok.pl.ua
Facebook
Twitter