Вівторок, 12.12.2017

Євроклуби

Євровікторина та брейн-ринги від Представництва ЄС в Україні

02032015 1Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує початок Євровікторини, що складається з: онлайн-вікторини та всеукраїнських брейн-рингів для молоді. Учасники зможуть поглибити свої знання про Європу та отримати подарунки від Представництва Європейського Союзу.
Онлайн-вікторина триватиме з 24 лютого по 24 березня 2015 року та має розважально-інформативний характер. Для участі потрібно зареєструватися на сайті www.euroquiz.org.ua та пройти три тури вікторини. На учасників чекають приємні подарунки від Представництва ЄС в Україні.
З березня по червень 2015 року школярі та студенти віком 16-21 рік можуть взяти участь у локальних та Всеукраїнському з брейн-рингах.
Для участі необхідно зібрати команду з 6 чоловік, зареєструватися на сайті www.euroquiz.org.ua, грати та перемагати. 29 червня у Києві відбудеться фінал, у якому зійдуться чотири найкращі команди з усієї України. Фіналісти та переможці отримають цінні подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні та партнерів.
Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.euroquiz.org.ua
Проект фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та впроваджується Фундацією “Відкрите суспільство”