Неділя, 21.01.2018

Фізична культура, основи здоров'я та превентивні проекти

ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ

Перегляди: 2137
16032016 1Європейський Союз (ЄС) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з листопада 2015 року розпочали новий проект «Діти миру», метою якого є надання психосоціальної допомоги дітям на сході України та забезпечення їх участі в освітніх програмах. Проект реалізується у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Складовою ініціативи ЄС та ЮНІСЕФ «Діти миру» є проект «Вчимося жити разом» з розвитку життєвих навичок та надання психосоціальної допомоги дітям, підліткам та родинам, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні. Виконавцями проекту є Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та Національний Університет «Києво-Могилянська академія». Проект реалізується у двох напрямках – формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям і родинам психосоціальної підтримки.
Національний Університет «Києво-Могилянська академія» реалізує проект з листопада 2015 р. У межах проекту заплановано проведення навчальних тренінгів для 4000 педагогів, 450 практичних психологів та 100 соціальних працівників з основ емоційного спілкування, створення довірливого класного середовища – безпечного, відкритого дітям та батькам, сприятливого для розвитку стосунків, захисту від наслідків соціальних катастроф. Протягом листопада 2015 – грудня 2016 р. близько 300 000 дітей та їхніх батьків візьмуть участь програмі психосоціальної підтримки. Програма проекту є комплексною і передбачає допомогу дитині на рівні сім’ї, громади, психологічного консультування та спеціалізованої психотерапевтичної допомоги.

Детальніше...

ПРОЕКТ «Профілактика неінфекційних захворювань серед учнівської молоді»

Перегляди: 646
17102016 1В Дніпропетровській області стартував проект “Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні” в рамках національного плану заходів з імплементації та реалізації програми Європейського Союзу «Європейська стратегія здоров’я - 2020» щодо неінфекційних захворювань на період до 2020 року.
Для впровадження проекту відібрані пілотні школи:

Детальніше...

Семінар – практикум «Впровадження варіативного модуля «Баскетбол» в процес фізичного виховання освітніх навчальних закладів Дніпропетровщини» семінар – практикум «Впровадження варіативного модуля «Баскетбол» в процес фізичного виховання освітніх навчальни

Перегляди: 76
Об’єднані однією метою
За ініціативою федерації баскетболу України та освітянських інституцій області на Дніпропетровщині для керівників методоб’єднань вчителів фізичної культури та вчителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл був проведений обласний семінар – практикум «Впровадження варіативного модуля «Баскетбол» в процес фізичного виховання освітніх навчальних закладів Дніпропетровщини».
Учасників семінару привітали:

Детальніше...

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГА ДЛЯ ТРЕНЕРІВ

Перегляди: 72
20-21 жовтня 2017 року в м. Києві  було проведено навчання  для тренерів «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» для  проведення просвітницьких занять   з підлітками та молоддю з питань здорового способу життя, статевого та репродуктивного здоров’я, формування усвідомленої та відповідальної поведінки, закладання основ відповідального батьківства.

Детальніше...

Про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму

Перегляди: 80
18-21 жовтня 2017 року в м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Впровадження інноваційних технологій – фактор формування ключових компетентностей  та підвищення інтересу молоді до занять фізичної культурою та спортом».

Детальніше...

Про проведення навчально-практичних семінарів для вчителів фізичної культури по впровадженню у процес фізичного виховання варіативного модулю «Чирлідинг»

Перегляди: 102
10-11 жовтня 2017 року кафедрою виховання та культури здоров’я на базі ДОІППО, 12 жовтня 2017 року в м. Кривому Розі проводилися навчально-практичні семінари для вчителів фізичної культури по впровадженню у процес фізичного виховання варіативного модулю «Чирлідинг» та якісної підготовки до проведення Всеукраїнського фестивалю шкільних груп підтримки.
Організаторами навчально-практичних семінарів є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Громадська організація «Федерація чирлідингу та чирспорту України».

Детальніше...

"Олімпійський день"

Перегляди: 178
12 травня  2017 року на базі Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольского району відбулося  традиційне Всеукраїнське спортивне свято "Олімпійський день". Кафедра виховання та культури здоров'я спільно з обласним відділенням Національної олімпійської академії та Придніпровською академією фізичної культури та спорту взяла активну участь в цьому чудовому заході. За вагомий внесок у розвиток олімпійської освіти в Нікопольському районі  найкращі вчителі фізичної культури  були нагороджені грамотами за підписом ректора обласного інституту Михайла Ілліча Романенка.