Четвер, 18.01.2018

Фізична культура, основи здоров'я та превентивні проекти

Про проведення навчально-практичних семінарів для вчителів фізичної культури по впровадженню у процес фізичного виховання варіативного модулю «Чирлідинг»

10-11 жовтня 2017 року кафедрою виховання та культури здоров’я на базі ДОІППО, 12 жовтня 2017 року в м. Кривому Розі проводилися навчально-практичні семінари для вчителів фізичної культури по впровадженню у процес фізичного виховання варіативного модулю «Чирлідинг» та якісної підготовки до проведення Всеукраїнського фестивалю шкільних груп підтримки.
Організаторами навчально-практичних семінарів є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Громадська організація «Федерація чирлідингу та чирспорту України».
Участь у даних семінарах дала можливість вчителям фізичної культури підвищити знання та оволодіти інструментами для активізації роботи з фізичного виховання учнів через запровадження нових форм навчальної, виховної, методичної, спортивно-масової, оздоровчої роботи з учнями, підвищити їх мотивацію до занять з фізичної культури.
Проведення таких семінарів сприятиме запровадженню нових форм патріотичного та лідерського виховання засобами фізичної культури, створенню умов для прояву творчої ініціативи учнів через їх залучення до активної самодіяльної спортивної діяльності;
Впровадження варіативного модулю чирлідинг надасть можливість створити в класах та школі самодіяльні спортивні колективи, підвищити рівень та змістовність шкільних спортивно-масових заходів, що позитивно вплине на імідж школи за рахунок участі учнівських колективів у районних, міських, обласних та всеукраїнських заходах.
В роботі навчально-практичних семінарів прийняло участь 120 вчителів фізичної культури області, які отримали методичну літературу та сертифікати.