Четвер, 18.01.2018

Фізична культура, основи здоров'я та превентивні проекти

Про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму

18-21 жовтня 2017 року в м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Впровадження інноваційних технологій – фактор формування ключових компетентностей  та підвищення інтересу молоді до занять фізичної культурою та спортом».
На семінарі виступили Заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, заступник директора департаменту – начальник відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Наталія Бєскова, завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення змісту суспільної, громадянської   та технологічно освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Вікторія Деревянко.
Всеукраїнські спортивні федерації та Громадянські організації, такі як: Національна Федерація Самбо, Федерація чирлідингу та чирспорту, Федерація петанку, Федерація літаючих дисків, МГО «Десна», директор Олімпійської Академії України презентували авторські модулі, розроблені для впровадження  в навчально-виховний процес з фізичної культури. Крім презентацій проводились практичні заняття з учасниками семінару.
На семінарі був представлений Проект «Державні стандарти з фізичної культури для початкової школи», оновлена навчальна програма з фізичної культури  та навчально-методичне забезпечення предмету «Фізична культура».