Четвер, 18.01.2018

Фізична культура, основи здоров'я та превентивні проекти

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГА ДЛЯ ТРЕНЕРІВ

20-21 жовтня 2017 року в м. Києві  було проведено навчання  для тренерів «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» для  проведення просвітницьких занять   з підлітками та молоддю з питань здорового способу життя, статевого та репродуктивного здоров’я, формування усвідомленої та відповідальної поведінки, закладання основ відповідального батьківства.
В  навчанні прийняли участь фахівці інститутів післядипломної педагогічної освіти Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Харківської областей та м. Києва. Учасники тренінгу провели апробацію посібника для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді». Посібник призначений для роботи з підлітками 9-11 класів загальноосвітніх шкіл та учнями професійно-технічних навчальних закладів і розрахований на педагогів, психологів та соціальних педагогів.
В рамках семінару  проводилась робоча нарада з обласними координаторами з реалізації освітнього компоненту  «Профілактика  неінфекційних захворювань серед учнівської молоді  у рамках Проекту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».
 Були розглянуті питання щодо розробки ефективної програми  зміцнення  здоров’я в школах та запровадження здоров’язберігаючих технологій навчання, створення сприятливого для здоров’я шкільного середовища за участю педагогічного компоненту, апробації моделі шкільної служби здоров’я в 21 пілотному навчальному закладі  Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Полтавської , Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва.