Субота, 24.06.2017

Іноземна мова

Про Всеукраїнську конференцію асоціації вчителів англійської мови

Перегляди: 99
5.04. 2017р. на базі КВНЗ «ДОІППО» відбулася Всеукраїнська конференція: « Як навчати учнів умінням комунікативного спілкування на уроках англійської мови у 21 столітті». На конференцію були запрошені гості: Ольга Шевченко – випускниця «Програми педагогічної майстерності та досягнень для вчителів шкіл Європи» м. Жмеринка (Вінницька область) та Зоя Пуха – Президент асоціації вчителів англійської мови м. Біла Церква.

Детальніше...

Співпраця з міжнародними організаціями як фактор підвищення якості знань при викладанні іноземних мов

Перегляди: 230
09112016 2Зараз не тільки престижно, але й конче необхідно вивчати іноземні мови. Мова-для життя, для вирішення різноманітних проблем, для встановлення міжнародних зв' язків. В наш час знання мов необхідно не тільки фахівцям даного профілю, але й людині будь якої професії, щоб досягти успіху у суспільстві необхідно володіти іноземними мовами.
Знати не одну, а дві, три мови- це вимога часу, це соціальний запит суспільства. У школах за кордоном діти вивчають дві-три іноземні мови. Німецьку мову як іноземну вивчають у багатьох країнах ЄС, тому державна політика української освіти в цьому напрямку є цілеспрямованою і сучасною.

Детальніше...

Інформація про семінар для вчителів англійської мови області за участю Cambridge University

Перегляди: 200
2.11.2016 р. на базі Дніпровської Центральної міської бібліотеки ( вул. Воскресенська, 23 відбувся семінар для вчителів англійської мови області за участю фахівців CambridgeUniversity: JoannaKostaта ChristopherReese. На семінарі розглядалися питання щодо підготовки старшокласників до іспитів.
Організатори конференції: Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Видавництво Кембриджського університету (CambridgeUniversityPress), Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (CambridgeEnglishLanguageAssessment) та офіційний представник видавництва Кембриджського університету компанія Лінгвіст.

Детальніше...

Зустріч з автором підручника «Focus» - Vaughan Jones. 1500 вчителів з усієї України

Перегляди: 164
У вересні в Україні відбулась надзвичайна подія: до вчителів Києва, Львова та Харкова завітав один з авторів нового підручника для старших класів «Focus» – Vaughan Jones. З 15 по 17 вересня Vaughan провів серію семінарів «Bring your learning into Focus». Захід мав шалений успіх і зібрав майже 1500 вчителів з усієї України, зокрема були присутні обласний методист кафедри гуманітарної освіти Алла Іванівна Васильченко (ДОІППО), методист міжнародного освітнього центру компанії PEARSON-Dinternal (Велика Британія) у східному регіоні Людмила Ковтун, а також бажаючі та запрошені вчителі нашої області.

Детальніше...

Державна підсумкова атестація з англійської мови у 11 класі 2015/2016 навчального року

Перегляди: 586
10032013 1Державна підсумкова атестація з іноземних мов проводиться відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 08.10.2015 року № 940 « Про внесення змін до наказу МОН від 16.09.2015 № 940».
Завдання для державної підсумкової атестації з іноземних мов підготовлені експертною групою та міжнародними організаціями з урахуванням особливостей національного навчально-методичного забезпечення та зорієнтовані на рівні Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти та Державного стандарту базової та повної загальної освіти. Для англійської мови матеріали підготовлені у співпраці з видавництвом MMPublications.
Зміст і формат Держаної підсумкової атестації.

Детальніше...

Методичні рекомендації щодо проведення бінарних уроків у викладанні англійської мови

Перегляди: 2430
Багато викладачів іноземної мови погодяться з тим, що мова - це навичка, тому не можна навчити іноземної мови. Щоб знати її потрібно навчити вчитися. Процес вивчення мови - це важка робота, що забирає багато часу і сил, а робота вчителя іноземної мови схожа на роботу тренера, який повинен змусити спортсмена тренуватися на межі сил. Кваліфікований педагог повинен уміти мотивувати учня на постійну роботу, ефективне тренування, але зробити це так, ніби учень сам цього хоче, тобто, зберегти інтерес до вивчення мови і розвивати його, періодично створюючи ситуації успіху, хвалити за досягнуте і ставити все нові й нові завдання.
Робота по звичайному шкільному підручнику, який часто відірваний від реальної дійсності, і не завжди представляє інтерес для учнів, змушує шукати нові шляхи викладання мови. Одним із способів наближення теоретичного курсу мови до практики є організація і проведення бінарних (інтегрованих) уроків.

Детальніше...

Семінар-презентація для вчителів англійської мови «Вивчення спецкурсів як один із способів формування полікультурної компетентності учнів»

Перегляди: 394
26 січня 2016 рокуна базі Дніпропетровської спеціалізованої багатопрофільної школи №23 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено семінар-презентаціюдлявчителів англійської мови Дніпропетровської області за темою «Вивчення спецкурсів як один із способів формування полікультурної компетентності учнів».
Заступник директора КЗО СБШ №23Нікіфорова О.Г. виступила із доповіддю англійською про особливості викладання іноземних мов в спеціалізованій школі, підкресливши важливість вивчення спецкурсів («Business English», «English-Speaking World», «European Choice of Ukraine», «English and American Literature»).
Вчителі англійської мови Завада Л.А. і Танатар Є.А. продемонстрували інтегрований урок у 10-Б класі у вигляді рольової гри на базі спецкурсів «Business English», «English-Speaking World». Учні обговорили правила бізнес етикету у різних країнах (Франції, Німеччини, Іспанії, Італії, Японії). Інформація була цікавою і корисною.

Детальніше...

Фінальний тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» в м. Марганці

Перегляди: 652
19 січня в  Марганецькій  загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів  №2 з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу  відбулося урочисте відкриття  фінального туру ІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»  у номінації «Англійська мова», який триватиме з 19 по 22 січня. Мета конкурсу – виявлення й підтримка творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетенції, популяризації педагогічних здобутків.
У цьому році за звання  «Учитель року – 2016» у номінації «Англійська мова»  будуть змагатися  такі  вчителі: Арцимєєва Дар'я Володимирівна (КЗ «Новопільський НВК СЗШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Криворізької районної ради); Цикункова Яна Вікторівна (КЗ «НВК Ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10» Марганецької міської ради); Гаркуша Ольга Петрівна (КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Вільногірської міської ради); Савченко Оксана Сергіївна (КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44» Криворізької міської ради); Гора Євгенія Миколаївна (КЗ «Нікопольська гімназія №7 ІІ-ІІІ ступенів» Нікопольської міської ради); Давиденко Оксана Олександрівна (КЗ «Юр'ївська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступнів» Юр'ївської районної ради); Франковська Олена Володимирівна (КЗ «Навчально-виховний комплекс №7 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпропетровської міської ради); Горбаненко Анна Миколаївна (КЗ «Навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад №1 І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»).
З привітальним словом до освітян звернулися міський голова Жадько Олена Анатоліївна, завідувач  Марганецьким міським методичним  кабінетом Фоміна Алла Миколаївна, в.о. начальника управління освіти Лєпілова Тетяна Полікарпівна, голова профспілки  працівників освіти Осьмінкіна Галина Михайлівна та директор Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №2 з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу  Бурлака Олександр Васильович.

Детальніше...