Четвер, 30.03.2017

Іноземна мова

Список вчителів, що подали заявки до участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2016»

  1. Дольнік Євгеній Валентинович - Семенівська СЗШ Криничанського району Дніпропетровської області;
  2. Приходько Яна Олександрівна- Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області;
  3. Баталова Руслана Мнацівна - Синельниківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;
  4. Боєва Наталя Михайлівна - Зеленодольська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів;
  5. Давиденко Оксана Олександрівна - Юр’ївська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;
  6. Гоман Марія Олександрівна - Жовтоводський ліцей природничо-наукового навчання;
  7. Гора Євгенія Миколаївна - Нікопольська гімназія №7 ІІ-ІІІ ступенів;
  8. Дорошова Тетяна Григорівна - Петриківська середня загальноосвітня школа з профільним виробничим навчанням;
  9. Єракова Ольга Сергіївна - Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Тернівської міської ради;
  10. Звягінцева Ольга Валеріївна - Середня загальноосвітня школа №8 м.Орджонікідзе;
  11. Арцимєєва Дар’я Володимирівна - «Новопільський НВК (ЗСШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)» Криворізької районної ради;
  12. Гаркуша Ольга Петрівна - Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3;
  13. Проскуріна Євгенія Вікторівна - Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Вільногірської міської ради;
  14. Чорна Людмила Іванівна - Бабайківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Царичанської районної ради;
  15. Шишка Юлія Вікторівна - Широківська середня загальноосвітня школа №1 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»;
  16. Савченко Оксана Сергіївна - Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 44 Криворізької міської ради;
  17. Єпішина Алла Олександрівна - Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2;
  18. Цикункова Яна Вікторівна - НВК«Ліцей-спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Марганецької міської ради;
  19. Міщук Людмила Володимирівна - Магдалинівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів;
  20. Нестерова Антоніна Федорівна - Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нікопольсько районної ради;
  21. Новікова Ірина Анатоліївна - Підгородненська середня загальноосвітня школа №2;
  22. Оскаленко Ірина Михайлівна - Дзержинівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради;
  23. Самойленко Яна Олександрівна - Софіївська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №1 Софіївської районної ради;
  24. Дворецька Жанна Дмитрівна - «Спеціалізована школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов» Дніпропетровської міської ради;
  25. Франковська Олена Володимирівна - "Навчально-виховний комплекс №57 "загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія" Дніпропетровської міської ради;
  26. Солдатенко Олександр Миколайович - РКЗО «Слав’янська СЗШ І-ІІІст.» Межівського району;
  27. Корнєєва Таїсія Костянтинівна - «Верхівцевський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 - дошкільний навчальний заклад» Верхньодніпровської районної ради»;
  28. Павлиш Наталія Валеріївна - Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №61 Криворізької міської ради;
  29. Повар Віта Анатоліївна - Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – гімназія № 11 м. Дніпродзержинськ;
  30. Горбаненко Анна Миколаївна - НВК №1, Дніпропетровська область, м.Новомосковськ;
  31. Посукан Наталя Леонідівна - КЗ «Межирицька ЗШ І-ІІІ ступенів №2»;
  32. Варнавська Маргарита Василівна - Добранадіївський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Томаківської районної ради Дніпропетровської області.
З повагою, оргкомітет.