Четвер, 14.12.2017

Іноземна мова

Семінар-презентація для вчителів англійської мови «Вивчення спецкурсів як один із способів формування полікультурної компетентності учнів»

26 січня 2016 рокуна базі Дніпропетровської спеціалізованої багатопрофільної школи №23 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено семінар-презентаціюдлявчителів англійської мови Дніпропетровської області за темою «Вивчення спецкурсів як один із способів формування полікультурної компетентності учнів».
Заступник директора КЗО СБШ №23Нікіфорова О.Г. виступила із доповіддю англійською про особливості викладання іноземних мов в спеціалізованій школі, підкресливши важливість вивчення спецкурсів («Business English», «English-Speaking World», «European Choice of Ukraine», «English and American Literature»).
Вчителі англійської мови Завада Л.А. і Танатар Є.А. продемонстрували інтегрований урок у 10-Б класі у вигляді рольової гри на базі спецкурсів «Business English», «English-Speaking World». Учні обговорили правила бізнес етикету у різних країнах (Франції, Німеччини, Іспанії, Італії, Японії). Інформація була цікавою і корисною.
Розповідь Танатар Є.А. про особливості Уельсу - його політичну систему, національні символи країни, валійску мову і знаменитих людей з уельськими корінням - справила величезне враження на всіх присутніх.
Інтегрований урок, за назвою «Свята в англо- та франкомовних країнах» було проведено на базі 8-А та 7-В класів вчителями англійської мови Валюшко В.Є. і БагноІ.М., французької мови Петровою О.В. і Оболенською Т.Б. Діти дізналися про національні традиції в різних країнах.
Урок в 11-Б класі в рамках спецкурсу «Business English», який підготувала Вороновська Т.П., було присвячено темі «Маркетинг і Реклама». Мету уроку - розширити словниковий запас і поліпшити навички діловодства - було досягнуто.
Великий інтерес проявили вчителі-учасники семінару до уроку в 1-Б класі, на якому молодий вчитель Гавриш Д.С. продемонструвала і, в черговий раз, довела ефективність роботи з інтерактивною дошкою. Учні молодшої школи були дуже активні.