Четвер, 14.12.2017

Іноземна мова

Зустріч з автором підручника «Focus» - Vaughan Jones. 1500 вчителів з усієї України

У вересні в Україні відбулась надзвичайна подія: до вчителів Києва, Львова та Харкова завітав один з авторів нового підручника для старших класів «Focus» – Vaughan Jones. З 15 по 17 вересня Vaughan провів серію семінарів «Bring your learning into Focus». Захід мав шалений успіх і зібрав майже 1500 вчителів з усієї України, зокрема були присутні обласний методист кафедри гуманітарної освіти Алла Іванівна Васильченко (ДОІППО), методист міжнародного освітнього центру компанії PEARSON-Dinternal (Велика Британія) у східному регіоні Людмила Ковтун, а також бажаючі та запрошені вчителі нашої області.
Семінар розпочався з виступу представника міжнародної освітньої компанії Пірсон з Польщі – Агнешки Хибель-Шиманської, яка розповіла про вдалий досвід використання «Focus» на уроках англійської мови в країнах Європи, зокрема Польщі, а також наголосила на екзаменаційній спрямованості даного підручника, який допомагає готувати учнів до різних видів екзаменів (як міжнародних, так і ЗНО).
Виступ продовжив власне автор підручника «Focus» VaughanJones, він розповів про створення цього підручника, згадав про співпрацю зі Сью Кей, яка передавала палкі вітання Україні, а також розказав про значення принципу трьох М (Motivation, Meaning, Memory), на якому базується методика підручника, що виникла з багаторічного досвіду роботи автора вчителем. Аудиторія не тільки отримала цікаві поради, а також насолодилась британським гумором презентера.
На завершення семінару всі учасники одержали підручник «Focus» в подарунок і багато хто скористався нагодою отримати автограф автора.
Методист ДОІППО
Алла Васильченко