Четвер, 14.12.2017

Іноземна мова

Співпраця з міжнародними організаціями як фактор підвищення якості знань при викладанні іноземних мов

09112016 2Зараз не тільки престижно, але й конче необхідно вивчати іноземні мови. Мова-для життя, для вирішення різноманітних проблем, для встановлення міжнародних зв' язків. В наш час знання мов необхідно не тільки фахівцям даного профілю, але й людині будь якої професії, щоб досягти успіху у суспільстві необхідно володіти іноземними мовами.
Знати не одну, а дві, три мови- це вимога часу, це соціальний запит суспільства. У школах за кордоном діти вивчають дві-три іноземні мови. Німецьку мову як іноземну вивчають у багатьох країнах ЄС, тому державна політика української освіти в цьому напрямку є цілеспрямованою і сучасною.
Для досягнення високого рівня знання німецької мови учнями вчителеві важливо знати новітні методи викладання, спеціальні навчальні техніки та прийоми, щоб оптимально підібрати той чи інший метод відповідно до рівня знань, потреб, інтересів учнів тощо.
Завдяки плідній роботі з Гете- Інститутом вчителі німецької мови мали змогу взяти участь у наступних проектах:
«Міст до навчання за кордоном» - підготовка до навчання у Німеччині; «Літній інтенсив для вчителів» , в проведенні тижнів підвищення кваліфікації.
З 31 жовтня по 04 листопада 2016 року на базі ДОІППО проводився п’ятиденний методико-дидактичний семінар для вчителів німецької мови за темою «Використання онлайн-ресурсів на заняттях німецької мови». Семінар проводився за підтримки Гете-Інституту в Україні. Вчителі мали змогу взяти для себе багато цікавих матеріалів для роботи.
Алуєва М.А., методист лабораторії гуманітарних дисциплін ДОІППО.