Вівторок, 12.12.2017

Початкова освіта

Обласний семінар для методистів, що відповідають за роботу початкової школи з проблеми «Створення умов для зростання рівня педагогічної майстерності та навчальної діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу в системі завдань нового Державного ст

23042015 1Згідно з планом роботи Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 16 квітня на базі інституту відділом початкової освіти разом з Жовтоводським відділом освіти було організовано і проведено обласний семінар з проблеми «Створення умов для зростання рівня педагогічної майстерності та навчальної діяльності всіх учасників навчально-виховного процесу в системі завдань нового Державного стандарту». В рамках семінару було організовано вернісаж авторських учнівських робіт «Світ дитячих фантазій» та відео зал «Початкова школа – це круто». Систему методичної роботи з педагогічними кадрами представила Климчук А.А., методист Жовтоводського міського відділу освіти.
Цікаво і змістовно була представлена директором ЗОШ № 3 м. Жовтих Вод Хмуренко В.А. модель розвивально-виховного простору сучасного навчального закладу «Цілісне благополуччя учасників освітнього процесу як умова формування позитивного іміджу навчального закладу».
В практичному блоці були представлені проекти вчителів початкової та середньої школи № 3 м. Жовтих Вод: «З «Дошкільнятка – в перший клас», «Навчання за законами інтеграції», «В п’ятий клас – без проблем», «Інноватика і традиції у професійному зростанні педагога». Також учасники семінару були залучені до інтерактивної форми роботи майстер-класу «Час як регулятор життєвого шляху особистості». Для практичного використання матеріалів семінару представляємо презентації проектів.
Відділ початкової освіти ДОІППО щиро дякує Жовтоводському відділу освіти, колективу та адміністрації ЗОШ № 3 за якісну підготовку та проведення творчого звіту на обласному семінарі.
Відео