Четвер, 18.01.2018

Українська мова і література

Про проведення обласного заочного та очного турів XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014-2015 навчальному році

В рамках проведення XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014-2015 навчальному році з 20 листопада по 01 грудня 2014 року на базі навчально-методичної лабораторії української мови і літератури, навчально-методичного відділу початкової освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний заочний турКонкурсу, оргкомітет якого зареєстрував 432 роботи учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області й 68 робіт учнів професійно-технічних училищ.
У другому очному турі Конкурсу взяли участь 14976 учнів загальноосвітніх середніх навчальних закладів і 2420 учнів професійно-технічних училищ області.
Це свідчить проналежну участь шкільної молоді у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, її прагнення до знань державної української мови, а    також про досягнення вчителів початкових класів, учителів української мови і літератури загальноосвітніх навчальних закладів, викладачів професійно-технічних училищ області у проведенні навчально-виховного процесу на уроках української мови і літератури та у позакласній роботі по предмету.
Особливоактивну участь у підготовці та проведенні Конкурсу виявили управління й відділи освіти міст Дніпродзержинська, Вільногірська, Нікополя, Кривого Рогу, Марганця, Новомосковська, Синельникового, Апостолівського, Дніпропетровського, Нікопольського, Новомосковського, Павлоградського, Покровського, Солонянського, Софіївського, Царичанського, Юр’ївського районів, навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.
Згідно з Положенням за результатами обласного заочного туру журі виявило 100 переможців, учасників третього обласного очного туру Конкурсу, які запрошуються для подальших змагань у Конкурсі (додається).
Третій обласний очний тур Конкурсу з української мови відбудеться 13 грудня 2014 року з 10.00 до 14.00 на базі комунального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» за адресою: Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70 (телефон для довідок 732-47-67 - навчально-методичний відділ початкової освіти; 732-47-58 - навчально-методична лабораторія української мови і літератури).
Реєстрація учасників Конкурсу 13 грудня з 09.00 до 09.45.
До складу журі третього обласного очного туру Конкурсу учнів 3 – 11 класів, учнів ПТНЗ запрошуються вчителі загальноосвітніх середніх навчальних закладів і викладачі ПТНЗ (додається).
Просимо керівників навчальних закладів, зазначених у додатку № 2, надати можливість учителям і викладачам, членам журі Конкурсу, вчасно прибути до інституту, а за місцем основної роботи передбачити для них компенсацію робочого часу у вихідний день за рахунок надання їм вільного від роботи часу.
Оргкомітет обласного очного туру конкурсу