Вівторок, 12.12.2017

Українська мова і література

Підсумки вебінару для вчителів української мови і літератури

19012016 1Вітаю колег-філологів, гуманітаріїв, методистів – усіх, хто був з нами під час проведення нашого І вебінару з проблем української мови і літератури. Переглянула ще раз вебінар, який уже розміщений на сайті ДОІППО у розділі «Вебінари» (і ви його теж можете прослухати та рекомендувати своїм колегам, які не змогли вийти з нами на прямий зв'язок), знову пережила позитивні емоції від відчуття вашої єдності, небайдужості, зацікавленості нашою спільною справою. Дуже вдячна, дорогі колеги, за щирі слова і розуміння того, як нам потрібна ваша підтримка!
Побачила активність колег з м.Марганця (дякую, Алло Миколаївно!), Новомосковського району (спасибі, Таміло Дмитрівно!), Томаківського району (Віро Іванівно, Ви наша помічниця!), і Солонянського, Софіївського, Васильківського, Верхньодніпровського районів. Усіх бачила! Дя-ку-ю!
Від Снігур Н.В., Хільман Н.О. (Новомосковський р-н) з радістю приймаємо інформацію про інтегровані уроки української та англійської мов. Виходьте на зв'язок (antant15@ukr.net), будемо ділитися вашим досвідом з колегами. Чекаємо дзвоника від колег з Криворізької СЗШ №125, які пропонують співпрацю.
Із запитаннями, які виникли під час проведення вебінару можна ознайомитись у розділі «Навчально-методична робота» (українська мова і література).
Щодо періодичності проведення вебінарів: один раз на місяць кафедра гуманітарної освіти буде з вами на зв’язку, але розкриватимуться не тільки питання української філології, а й історії, правознавства, іноземних мов, російської мови та зарубіжної літератури. Будьте з нами!
З вдячністю і повагою
А.А.Сергієнко
Вкладення:
Скачати цей файл (21012016_1.pdf)Запитання на вебінарі140 kB