Четвер, 19.10.2017

Українська мова і література

Щедрий філологічний ужинок

Березень-квітень – це місяці найбільш урожайні для творчої шкільної спільноти, це дні, коли підсумовуємо результати Всеукраїнських конкурсів та олімпіад. Цьогоріч маємо чим і ким гордитися!
На Всеукраїнській олімпіаді з української мови і літератури команда Дніпропетровської області отримала 5 дипломів переможців:
Шевченко Анастасія Олександрівна, учениця 8 класу комунального закладу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія №39 м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради – (ІІ місце).
Шевченко Катерина Євгенівна, учениця 8 класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 92» школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дніпропетровської міської ради – (ІІ місце).
Лісічкіна Діана Дмитрівна, учениця 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 110 Криворізької міської ради – (ІІІ місце).
Лобко Валерія Олександрівна, учениця 11 класу Магдалинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Магдалинівської районної ради – (ІІІ місце).
Карабут Анастасія Андріївна, учениця 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради – (ІІІ місце).
Вітаємо керівників управлінь освіти, навчальних закладів, методичних кабінетів з високими результатами. Висловлюємо слова вдячності учителям, які підготували переможців: Душці Наталії Григорівні (м.Дніпродзержинськ), Черняк Надії Григорівні (м.Дніпропетровськ), Литвиновій Ірині Іванівні (м.Кривий Ріг), Хилай Надія Петрівна (Магдалинівський район), Ільченко Оксані Олександрівні (Новомосковський район).
18 квітня теж отримали надзвичайно приємну звістку: маємо 9 переможців з 27 учасників VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
м. Київ
13.04. 2016 № 431
Про нагородження переможців
VІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської та студентськоїмолоді імені Тараса Шевченка
Список переможців
VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
6 клас
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Коваленко
Вікторія Віталіївна                 Комунальний заклад «Ганнівський навчально -
                                         виховний комплекс «Середня загальноосвітня
                                         школа-дошкільний навчальний заклад»
                                         Верхньодніпровської районної ради
                                         Дніпропетровської області
7 клас
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Замковий
Ігор Володимирович              Комунальний заклад «Партизанська середня
                                         загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня»
                                         Дніпропетровської районної державної
                                         адміністрації Дніпропетровської області
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Бикова
Катерина Андріївна               Комунальний заклад ««Нікопольська середня
                                         загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20»
                                         Нікопольської міської ради
                                         Дніпропетровської області
9 клас
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Калашнік
Ірина Романівна                 Комунальний заклад освіти «Спеціалізована
                                       середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим
                                       вивченням іноземної мови»
                                       Дніпропетровськоїміської ради
11 клас
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Іванова
Влада Сергіївна                 Васильківський навчально-виховний комплекс № 1
                                      ім. М. М. Коцюбинського «загальноосвітній
                                      навчальний заклад - дошкільний навчальний
                                      заклад» Васильківського району
                                      Дніпропетровськоїобласті
Список переможців
VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
серед студентів ВНЗ I – II рівнів акредитації
(гуманітарний профіль)
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Качан
Ганна Павлівна                Дніпропетровський педагогічний коледж
                                     Дніпропетровського національного університету
                                     імені Олеся Гончара
Список переможців
VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
серед студентів ВНЗ I – II рівнів акредитації
(негуманітарний профіль)
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Павелко
Ксенія Миколаївна         Дніпропетровський коледж культури і мистецтв
Список переможців
VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
серед студентів ВНЗ IІІ – IV рівнів акредитації
(негуманітарний профіль)
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Замедянська
Наталія Анатоліївна        Дніпропетровський національний університет
                                   залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна
Півник
Ольга Андріївна             Дніпропетровський національний університет
                                  залізничного транспорту ім. академікаВ. Лазаряна
Отже,    І місце – 1,
               ІІ місць – 2,
               ІІІ місць – 6.
Вітаємо школярів, студентів, педагогів! Звичайно, такі результати – це велика праця методистів, учителів, викладачів. Велика подяка нашим дорогим трудівницям:
Криворотенко Ользі Григорівні (Верхньодніпровський район),
Тетерюк Аллі Віталіївні (м.Нікополь),
Березі Вікторії Віталіївнї (Дніпропетровський район),
Богомазовій Аллі Вікторівні (м.Дніпропетровськ),
Прогонній Людмилі Михайлівні (Васильківський район),
Кондратенко Світлані Іллівні (Дніпропетровський педагогічний коледж),
Шевчук Лідії Михайлівні (Дніпропетровський коледж культури і мистецтва),
Лагдан Світлані Петрівні (Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту).
ВІТАЄМО!