Вівторок, 21.11.2017

Учитель року

Конкурс «Учитель року 2017» в номінації «Музичне мистецтво» II етап (очний тур)

Перегляди: 285
Серед основних завдань, що стоять перед сучасною школою XXI століття, досить важливого значення набувають питання художньо-естетичної освіти та виховання учнів. Безпосереднє здійснення завдань музичної освіти й виховання залежить від учителя, рівня і якості його кваліфікації. Через це підготовка педагогів-музикантів загальноосвітнього профілю набуває такого великого значення в наші дні.
У школі все починається з учителя. І хоча результати навчання й виховання учнів залежали від трьох чинників: хто навчає, кого навчають, як навчають, - важко сказати, що важливіше. Безумовно, величезною у справі музичного виховання є роль учителя, його особистості.

Детальніше...

Звіт про організацію та проведення заключного ІІ етапу ІІ туру конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Інформатика»

Перегляди: 458
Заключний ІІ етап ІІ туру конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Інформатика» за участю дев’яти вчителів відбувся 14 та 15 січня 2017 року на базі комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 100 “Загальноосвітній навчальний заклад I – II ступенів – ліцей” Дніпропетровської міської ради та комунального вищого навчального закладу “Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”.
У конкурсі брали участь наступні вчителі:

Детальніше...