Вівторок, 12.12.2017

Вебінари

Громадянські компетентності: європейський досвід для України

webinarВідповідно до плану роботи КВНЗ «ДОІППО», наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації та в рамках заходів приурочених до Дня Європи в Україні на базі інституту, кафедрою освітнього менеджменту було проведено 19.04.2017 року вебінар на тему «Громадянські компетентності: європейський досвід для України».
Вебінар проводив старший викладач кафедри освітнього менеджменту КВНЗ «ДОІППО» Безена Іван Михайлович, технічне забезпечення заходу здійснював науковий співробітник інституту Дзиговський Михайло Сергійович. У вебінарі приймали участь: методисти Методичних кабінетів міст та районів, директори та заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі, які викладають навчальний предмет «Європейський вибір».
На вебінар було винесено ряд питань для обговорення, а саме: досвід європейської шкільної освіти з розвитку громадянських компетентностей; організація методичної роботи в педагогічному колективі щодо формування громадянських компетентностей у школярів загальноосвітнього навчального закладу; про освітньо-виховні заходи, які можна провести в контексті формування громадянських компетентностей; «Рекомендація 2006/962/ЄС Європейського Парламенту та Ради (ЄС) «Про основні компетенції для навчання протягом усього життя» від 18 грудня 2006 року; тощо.
За підсумками вебінару було надано рекомендації про можливі заходи та завдання щодо формування громадянських компетентностей у школярів.
Старший викладач кафедри
освітнього менеджменту
І.БЕЗЕНА