Четвер, 25.01.2018

Звернення колективу комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

Перегляди: 632
Колектив КВНЗ «ДОІППО» стурбований ситуацією, яка склалася внаслідок підвищеної уваги до діяльності ректора Романенка М.І. з боку деяких посадових осіб Дніпропетровської обласної ради, що суттєво ускладнює нормальну роботу нашого закладу. Протягом кількох місяців проводилася перевірка інституту, потім організована ще одна перевірка, в саму назву якої – неналежне виконання службових обов’язків - вже закладена негативна оцінка діяльності керівника закладу. Ми оцінюємо це як упереджене ставлення не тільки до Романенка М.І. а й до колективу в цілому.

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична конференція «Відкрита освіта та соціальна комунікація: світоглядні та інструментально-технологічні аспекти реалізації»

Перегляди: 458
03102017 1Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Відкрита освіта та соціальна комунікація: світоглядні та інструментально-технологічні аспекти реалізації», яка відбудеться 16 листопада 2017 р. м. Дніпро вул. В. Антоновича,70 КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

Обласний науково-методичний семінар «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес: теорія та практика»

Перегляди: 334
20 вересня 2017 р. у конференц-залі Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбувся обласний науково-методичний семінар для координаторів дослідно-експериментальної роботи навчальних закладів проекту обласного рівня «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес».
Мета семінару: підвести підсумки ІІ етапу проекту обласного рівня «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес», визначити основні завдання та напрямки роботи на ІІІ етапі експерименту, обмінятися досвідом щодо засобів впровадження кращих моделей інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес, проблем та перспектив подальшої реалізації проекту.
Вкладення:
Скачати цей файл (Висоцька_20.09.17.ppt)Висоцька_20.09.17.ppt1861 kB
Скачати цей файл (Буря.pptx)Буря.pptx4000 kB
Скачати цей файл (Голік.pptx)Голік.pptx15041 kB

Детальніше...

Семінар з теми «Формування предметних і метапредметних компетентностей засобами проектної технології».

Перегляди: 180
Цілісна особистість, усебічно розвинена!
Компетентнісний підхід — дієвий інструмент інтенсивного розвитку
кожної людини, що є джерелом інноваційних змін в освіті.
О.Савченко
Відповідно до плану роботи КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» кафедрою природничо-математичної освіти 21 вересня на базі КЗО «СЗШ № 31» Дніпровської міської ради проведено семінар учителів хімії області, які одночасно викладають біологію, екологію та природознавство, з теми «Формування предметних і метапредметних компетентностей засобами проектної технології».
Оновлена програма базової школи орієнтує учителя на формування у учнів предметних та мета предметних компетентностей, тому що саме ними забезпечується формування ціннісних і світоглядних орієнтацій учнів, що визначають їхню поведінку в життєвих ситуаціях .

Детальніше...

Вебінар 28 вересня 2017 року

Перегляди: 327
webinar28 вересня 2017 року о 10:00 відбудеться вебінар за темою: "Управлінська діяльність керівника закладу під час підготовки та проведення державної атестації, ліцензування навчального закладу у 2017-2018 навчальному році"
Доповідачі: Телегіна Людмила Павлівна - головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти департаменту освіти і науки ОДА "Деякі акценти щодо відготовки матеріалів для ліцензування навчальних закладів області"
Посилання на вебінар: https://webconnect.dp.ua/webinar1/

Про проведення Всеукраїнської науково-методичної конференції «Стратегії сталого розвитку та програми STEM-навчання у змісті природничо-математичної освіти»

Перегляди: 298
Шановні колеги!
Маємо честь запросити Вас до участі у роботі Всеукраїнської науково-методичної конференції «Стратегії сталого розвитку та програми STEM-навчання у змісті природничо-математичної освіти», яку проводить кафедра природничо-математичної освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки Інституту педагогіки академії педагогічних наук України, науково-методичного центру інтеграції змісту освіти АПН України, лабораторії інтеграції змісту освіти інституту педагогіки НАПН України, департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, кафедр філософії освіти, управління інформаційно-освітніми проектами.
Конференція відбудеться 25 жовтня 2017 р у КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», вул. Володимира Антоновича, 70.
До участі у конференції запрошуються: науковці ВНЗ, інспектори-методисти, які керують викладання природничо-математичних дисциплін та трудового навчання, керівники ЗНЗ, керівники методичних об’єднань вчителів та творчо-працюючи вчителі природничо-математичних дисциплін, трудового навчання, методичні працівники, керівники навчальних закладів, педагогічні працівники, аспіранти, студенти.

Розпочалася реєстрація для участі у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»-2018!

Перегляди: 425
12092017 1З 1 вересня 2017 року розпочалася реєстрація для участі у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»-2018.
У 2016-2017-му навчальному році у грі взяли участь понад 300 тисяч школярів в усіх областях України.
Гра проходить відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 12.10.2012 №1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», листа Міністерства освіти і науки України від 09.03.2017 №1/9-136 «Про проведення VIІІ гри «Соняшник» – 2017 та про організацію ІХ гри «Соняшник» – 2018», листа Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 07.09.2017 №729 «Про участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» у 2017-2018 навчальному році».

Детальніше...