ІІ обласна науково-практична конференція на тему: «Моніторингові дослідження як інформаційна база в системі управління якістю освіти»,
Шановні колеги!

Мета конференції: обговорення та пошук рішень щодо шляхів розв’язання проблемних питань моніторингу якості освіти, вдосконалення технології проведення досліджень, висвітлення передових науково-практичних результатів, отриманих у результаті проведення моніторингових досліджень.
Конференція покликана стимулювати обмін ідеями, досвідом між учасниками щодо формування різнорівневої системи моніторингових досліджень.
Форма проведення конференції: очна.
Офіційні мови конференції: українська, російська.
Стоп фейк: школа, а не МОН, вирішує, якою має бути структура навчального року

Щодо структури навчального року Міністерство просить дотримуватися лише трьох правил, що регламентовані законодавством. Перше – початок навчального року має припадати на 1 вересня. Друге – навчання має закінчуватися не пізніше 1 липня. Третє – канікули впродовж навчального року (не враховуючи літніх) мають тривати не менше 30 днів.
Збірка «Сучасні технології навчання. Із скарбнички досягнень педагогів Дніпропетровщини – 2017»
Збірка «Сучасні технології навчання. Із скарбнички досягнень педагогів Дніпропетровщини – 2017» (4 розділи) та посібник «Кадровий потенціал педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів області в контексті нових стандартів освіти» розміщені на сайті обласної педагогічної газети "Джерело" (електронна версія) за посиланням.
Рекомендації науковців і методистів КВНЗ "ДОІППО" до серпневих нарад
Рекомендації науковців і методистів КВНЗ "ДОІППО" до серпневих нарад розміщено в обласній педагогічній газеті "Джерело" (електронна версія) за посиланням.
Майстер-клас з теми «Основи статистичної обробки та ІКТ в системі моніторингу якості освіти»

Захід проводили завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти Швидун Л.Т., доцент кафедри природничо-математичної освіти Кірман В.К., провідний спеціаліст навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти Струкова Т.А.
У роботі майстер-класу взяли участь фахівці-координатори з питань моніторингу якості загальної середньої освіти міських, районних методичних служб та об’єднаних територіальних громад, всього 30 осіб.
Під час занять учасники працювали у «хмарних технологіях», програмі «Excel»,вчилися створювати інструментарій у Goolge диск.
Діти Створюють Країну
УЧАСНИКИ програми: діти віком 9-13 років з України та діти українського походження за кордоном
Етапи проекту:
- І етап: Прийом заявок (до 31.07.17)
- ІІ етап: Відбір учасників (до 31.08.17)
- ІІІ етап: Міжнародний Дитячий Конгрес (30 учасників, Жовтень 2017, Київ, резиденція Межигір’я)
Автори найоригінальніших анкет та робіт отримають можливість стати одним з 30 учасників ІІІ етапу проекту, які разом з батьками/опікунами/супроводжуючими потраплять на Міжнародний Дитячий Конгрес, зустрінуться з поважними публічними людьми, послами, міністрами, народними депутатами, візьмуть участь в майстер-класах, будуть створювати мультики та посадять «Дерева Миру». Для 30 батьків/опікунів/супроводжуючих (1 учасник - 1 дорослий) передбачена цікава індивідуальна програма. Передбачені відзнаки для дітей та батьків.
УВАГА! Роботи учасників програми можуть бути опубліковані.
Детальніше у вкладенні...
Організаційний вебінар з керівниками методичних служб, представниками територіальних громад з питань підготовки і проведення серпневих методичних нарад

Доповідачі: Долгополий В.Г., Драгунов Г.Ф., Ватковська М.Г.
Посилання на вебінар: https://webconnect.dp.ua/webinar1/