Четвер, 25.01.2018

ІІ обласна науково-практична конференція на тему: «Моніторингові дослідження як інформаційна база в системі управління якістю освіти»,

Перегляди: 404
Шановні колеги!
11092017 1Навчально-методичний відділ моніторингу якості освіти КВНЗ «ДОІППО» запрошує науковців, методистів міських, районних відділів, управлінь освіти, ОТГ, директорів, заступників директорів ЗНЗ, а також широке коло освітян до участі у роботі ІІ обласної науково-практичної конференції на тему: «Моніторингові дослідження як інформаційна база в системі управління якістю освіти», яка відбудеться 2 листопада 2017 року на базі КВНЗ «ДОІППО» (м. Дніпро, вулиця Володимира Антоновича, 70).
Мета конференції: обговорення та пошук рішень щодо шляхів розв’язання проблемних питань моніторингу якості освіти, вдосконалення технології проведення досліджень, висвітлення передових науково-практичних результатів, отриманих у результаті проведення моніторингових досліджень.
Конференція покликана стимулювати обмін ідеями, досвідом між учасниками щодо формування різнорівневої системи моніторингових досліджень.
Форма проведення конференції: очна.
Офіційні мови конференції: українська, російська.

Детальніше...

Стоп фейк: школа, а не МОН, вирішує, якою має бути структура навчального року

Перегляди: 510
20082017 1Міністерство освіти і науки не  вирішує, якою має бути структура навчального року, це роблять школи за погодженням з місцевими органами влади. МОН дає це роз’яснення з огляду на те, що в Інтернеті продовжує поширюватися неправдива інформація щодо того, ніби українські школи планово переходять на навчання за триместрами.
Щодо структури навчального року Міністерство просить дотримуватися лише трьох правил, що регламентовані законодавством. Перше – початок навчального року має припадати на 1 вересня. Друге – навчання має закінчуватися не пізніше  1 липня. Третє – канікули впродовж навчального року (не враховуючи літніх) мають тривати не менше 30 днів.

Детальніше...

Збірка «Сучасні технології навчання. Із скарбнички досягнень педагогів Дніпропетровщини – 2017»

Перегляди: 539
Збірка «Сучасні технології навчання. Із скарбнички досягнень педагогів Дніпропетровщини – 2017» (4 розділи) та посібник «Кадровий потенціал педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів області в контексті нових стандартів освіти» розміщені на сайті обласної педагогічної газети "Джерело" (електронна версія) за посиланням.

Рекомендації науковців і методистів КВНЗ "ДОІППО" до серпневих нарад

Перегляди: 740
Рекомендації науковців і методистів КВНЗ "ДОІППО" до серпневих нарад розміщено в обласній педагогічній газеті "Джерело" (електронна версія) за посиланням.

Майстер-клас з теми «Основи статистичної обробки та ІКТ в системі моніторингу якості освіти»

Перегляди: 459
03072017-13Згідно з планом роботи КВНЗ «ДОІППО» на 2017 рік навчально-методичним відділом моніторингу якості освіти спільно з  кафедрою природничо-математичної освіти на базі інституту протягом 26, 29, 30 червня поточного року проведено майстер-клас з теми  «Основи статистичної обробки та ІКТ в системі моніторингу якості освіти».
Захід проводили завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти Швидун Л.Т., доцент кафедри природничо-математичної освіти  Кірман В.К., провідний спеціаліст навчально-методичного відділу  моніторингу якості  освіти Струкова Т.А.
У роботі майстер-класу взяли участь фахівці-координатори з питань моніторингу якості загальної середньої освіти міських, районних методичних служб та об’єднаних територіальних громад, всього 30 осіб.
Під час занять учасники працювали у «хмарних технологіях», програмі «Excel»,вчилися створювати інструментарій  у  Goolge диск.

Діти Створюють Країну

Перегляди: 1073
03062015ПРОГРАМА Діти Створюють Країну – програма підтримки та активізації дітей-лідерів, дітей, які своїми думками, мріями, намірами та діями створюють бажану реальність своєї країни.
УЧАСНИКИ програми: діти віком 9-13 років з України та діти українського походження за кордоном
 
Етапи проекту:
  1. І етап: Прийом заявок (до 31.07.17)
  2. ІІ етап: Відбір учасників (до 31.08.17)
  3. ІІІ етап: Міжнародний Дитячий Конгрес (30 учасників, Жовтень 2017, Київ, резиденція Межигір’я)
 
Автори найоригінальніших анкет та робіт отримають можливість стати одним з 30 учасників ІІІ етапу проекту, які разом з батьками/опікунами/супроводжуючими потраплять на Міжнародний Дитячий Конгрес, зустрінуться з поважними публічними людьми, послами, міністрами, народними депутатами, візьмуть участь в майстер-класах, будуть створювати мультики та посадять «Дерева Миру». Для 30 батьків/опікунів/супроводжуючих (1 учасник - 1 дорослий) передбачена цікава індивідуальна програма. Передбачені відзнаки для дітей та батьків.
УВАГА! Роботи учасників програми можуть бути опубліковані.
Детальніше у вкладенні...

Організаційний вебінар з керівниками методичних служб, представниками територіальних громад з питань підготовки і проведення серпневих методичних нарад

Перегляди: 594
webinar6 червня 2017року о 10:00 відбудеться вебінар за темою: "Організаційний вебінар з керівниками методичних служб, представниками територіальних громад з питань підготовки і проведення серпневих методичних нарад".
Доповідачі: Долгополий В.Г., Драгунов Г.Ф., Ватковська М.Г.
Посилання на вебінар: https://webconnect.dp.ua/webinar1/