Четвер, 25.01.2018

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА-2017

Перегляди: 561
25052017
 
Шановні освітяни Дніпропетровщини!
 
Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти щиро вітає педагогічні колективи, працівників освіти загальноосвітніх навчальних закладів,батьківську громадськість області зі святом Останнього дзвоника!
У переддень  свята прийміть наші щирі побажання щодо успішного його проведення, яскравості й емоційної наснаженості дійства!
Минає ще один навчальний рік у надзвичайно буремний і відповідальний для нашої країни час. Національно-патріотичне виховання молодого покоління є одним із найважливіших завдань сучасної школи,  а патріотичні почуття і переконання мають бути у кожного свідомого громадянина. Пам’ятаймо мудрі слова В.О.Сухомлинського: «Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить…людина, яка формується».

Детальніше...

ВЕБІНАР 30 травня 2017 року

Перегляди: 478
webinar30 травня 2017 року о 14:30 відбудеться вебінар за темою: «Робота з обдарованими дітьми в школі повного дня».
Категорія учасників. Директори ЗНЗ, заступники директорів.
Доповідачі:
  • директор КЗО НВО №28 Ломако Ніла Михайлівна;
  • доцент кафедри освітнього менеджменту КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Майданенко С.В.
Посилання на вебінар webconnect.dp.ua/webinar1

 

Відбулася ІІ Обласна науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід процесу соціалізації особистості в умовах формування громадянського суспільства»

Перегляди: 571
24052017 123 травня 2017 р. відбулася ІІ Обласна науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід процесу соціалізації особистості в умовах формування громадянського суспільства», організатором якої була  кафедра педагогіки та практичної психології КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти». На конференції зібралися практичні психологи, соціальні педагоги і всі, кого цікавить проблема соціалізації та особливості її супроводження в освітніх закладах Дніпропетровщини.

Детальніше...

ІІ Обласна науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід процесу соціалізації особистості в умовах формування громадянського суспільства»

Перегляди: 657
15052017-1Відповідно до плану роботи кафедри педагогіки та психології КВНЗ “ДОІППО” в межах обласного науково-педагогічного проекту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» 23травня 2017 року проводить
ІІ Обласну науково-практичну конференцію «Психолого-педагогічний супровід процесу соціалізації особистості в умовах формування громадянського суспільства».
Мета конференції: обмін досвідом роботи на проектом й моделювання стратегій соціалізації учнів різного віку.
Планується робота творчих груп з обміну досвідом за напрямами:

Детальніше...

ВЕБІНАР 18 травня 2017 року

Перегляди: 410
webinar18 травня 2017 року о 10:00 відбудеться вебінар за темою: "Проблеми стандартизації в світі та сучасна перебудова мислення при впровадженні принципів наступності та послідовності всіх ланок освіти в процесі підготовки учнів до міжнародного оцінювання PISA-2018"
Перелік основних питань:
1.Аналіз сучасних міжнародних рейтингових топ-систем.
2. Проблемні питання змістовної складової сучасних систем міжнародної та вітчизняної стандартизації в освіті.
3. Собливості впровадження принціпів наступності та послідовності всіх ланок системи вітчизняної освіти в умовах викликів пдігоговки учнів до участі у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA-2018.
Категорія учасників: методисти управлінь, відділів освіти виконкомів міських(районних) рад та райдерадміністраці, що відповідають за роботу дошкільних навчальних закладів та початкову освіту, завідуючі дошкільних навчальних закладів, керівники відповідних методичних об'єднань, керівники структурних підрозділів освіти виконавчих органів об'єднаних територіальних громад, які очолюють цей напрям роботи.
Доповідачі: Тарабасова Л.Г., зав.кафедрою дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук Мегега Г.Б., доцент кафедри.
Посилання на вебінар webconnect.dp.ua/webinar1

Обласний науково-практичний семінар «Наскрізне впровадження медіаосвіти в практику роботи навчального закладу»

Перегляди: 434
Відповідно до плану роботи КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» 5 травня 2017 року на базі Першотравенської ЗШ № 2 відбувся обласний науково-практичний семінар для керівників експериментальних навчальних закладів, що працюють над темою «Створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання». Тема семінару: «Наскрізне впровадження медіаосвіти в практику роботи навчального закладу».

Детальніше...

Круглий стіл «Формування компетентностей особистості засобами випереджаючої освіти для сталого розвитку»

Перегляди: 441
26 квітня 2017 р. на базі КВНЗ «ДОІППО» відбувся «круглий стіл» «Формування компетентностей особистості засобами випереджаючої освіти для сталого розвитку», за яким обговорювались актуальні питання інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес та проблеми формування у підростаючого покоління компетентностей, які допомагають виховати людину, здатну відповідати за збереження природи і миру на планеті.
Вкладення:
Скачати цей файл (Волкова.pptx)Волкова.pptx3153 kB
Скачати цей файл (Демченко.ppt)Демченко.ppt10080 kB
Скачати цей файл (Терещенко.pptx)Терещенко.pptx10048 kB

Детальніше...

Проект «Вчимося жити разом» поширюється в освітянському просторі України

Перегляди: 434
24-25 квітня 2017 року в м. Києві за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) відбулася Всеукраїнська нарада з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом». У роботі наради прийняли участь регіональні координатори з 24 областей України та м. Києва.
Проект «Вчимося жити разом» має на меті навчання дітей і підлітків життєвих навичок (психосоціальним компетентностям), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків тощо. Прикладом таких життєвих навичок є позитивна самооцінка, ефективне спілкування, співчуття, попередження та розв’язування конфліктів, протистояння негативним соціальним впливам, самоконтроль, керування стресами, мотивації успіху, аналіз проблем і прийняття виважених рішень, критичне і творче мислення, активна громадська позиція тощо.

Детальніше...