Про підсумки конкурсу методичних розробок «СТАЛИЙ РОЗВИТОК – КРАЩЕ МАЙБУТНЄ ДЛЯ ВСІХ»

Мета Конкурсу: підвищення методологічної та методичної культури педагогічних працівників, фахової обізнаності у питаннях випереджаючої освіти для сталого розвитку, впровадження інноваційних технологій інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області.
Обласний науково-практичний семінар «Проектування соціальної взаємодії та розвитку творчих здібностей особистості засобами мистецтва в освітньому середовищі навчального закладу»
12 квітня 2017 року на базі ДОІППО відбувся обласний науково-практичний семінар для методистів управлінь та відділів освіти, керівників методичних об’єднань вчителів інтегрованих курсів «Художня культура», «Мистецтво» за темою «Проектування соціальної взаємодії та розвитку творчих здібностей особистості засобами мистецтва в освітньому середовищі навчального закладу».
На семінарі презентовано досвід роботи загальноосвітніх навчальних закладів Томаківського району в царині мистецької освіти та поліхудожнього виховання учнів у контексті нових Державних стандартів освіти. Семінар проходив у КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».
Всеукраїнська науково-практична конференція "Освітні стратегії формування духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства"

Початок роботи конференції о 10.00
Для тих, хто не зможе бути присутнім у зв'язку з погодними умовами, пропонується можливість залучення до роботи конференції в он-лайн режимі за посиланнями:Перегляд трансляціїї конференції: https://www.youtube.com/channel/UC2juek-016PTcuYVG7SPloQ/live
Участь в он-лайн режимі (доповідачі): https://webconnect.dp.ua/webinaronline/
ВЕБІНАР 18 квітня 2017 року

Перелік основних питань:
нормативно-правове забезпечення впровадження Концепції національно-патріотичного виховання учнів у загальноосвітніх навчальних закладах області;
досвід роботи Кузьминського О.О., керівника гуртка КЗО ЦДТ м.Жовті Води;
досвід роботи Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва.
Категорія учасників: методисти з виховної роботи.
ВЕБІНАР 19 квітня 2017 року

Категорія учасників: методисти, керівники експериментальних навчальних закладів за темою «Громадянські компетентності в освіті».
Перелік основних питань:
- Досвід європейської шкільної освіти у розвитку громадянських компетентностей;
- організація методичної роботи в педагогічному колективі щодо формування громадянських компетентностей у школярів; тощо.
Доповідачі: Безена І.М.
Посилання на вебінар: https://webconnect.dp.ua/webinar1
ВЕБІНАР 20 квітня 2017 року

Категорія учасників: директори та заступники директорів ЗНЗ, працівники методичних служб міст і районів області та керівники установ освіти об'єднаних територіальних громад.
ВЕБІНАР 27 квітня 2017 року

Категорія учасників: методисти управлінь, відділів освіти, керівники методичних об'єднань шкільних бібліотекарів, шкільні бібліотекарі.
Семінар-практикум з елементами майстер-класу для вчителів української мови і літератури
Як свідчать закордонні соціологи, професія вчителя – у десятці найщасливіших. В Україні таких досліджень не проводили, та, не дивлячись на специфічні труднощі освітян нашої держави (високий рівень відповідальності, перевантаження, значний вплив на професійну діяльність суспільної думки, недостатнє фінансування освіти тощо), наші педагоги теж пишаються своєю професією.
Кожен знає, аби бути цікавим дітям як фахівець, як особистість, необхідно постійно навчатися. І не лише, щоб оновлювати знання з навчального предмета. Самоосвіта— це шлях професійного та особистісного зростання, що визначає, якісний рівень уроків, способи взаємодії з учнями, професійну мотивацію та самооцінку.