Четвер, 25.01.2018

Про підсумки конкурсу методичних розробок «СТАЛИЙ РОЗВИТОК – КРАЩЕ МАЙБУТНЄ ДЛЯ ВСІХ»

Перегляди: 863
25042017 1З 16 січня по 20 квітня 2017 р. на базі Комунального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» був проведений обласний конкурс методичних матеріалів з інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес ДНЗ та ЗНЗ серед педагогічних працівників «Сталий розвиток – краще майбутнє для всіх».
Мета Конкурсу: підвищення методологічної та методичної культури педагогічних працівників, фахової обізнаності у питаннях випереджаючої освіти для сталого розвитку, впровадження інноваційних технологій інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області.

Детальніше...

Обласний науково-практичний семінар «Проектування соціальної взаємодії та розвитку творчих здібностей особистості засобами мистецтва в освітньому середовищі навчального закладу»

Перегляди: 376
12 квітня 2017 року на базі ДОІППО відбувся обласний науково-практичний семінар для методистів управлінь та відділів освіти, керівників методичних об’єднань вчителів інтегрованих курсів «Художня культура», «Мистецтво» за темою «Проектування соціальної взаємодії та розвитку творчих здібностей особистості засобами мистецтва в освітньому середовищі навчального закладу».
На семінарі презентовано досвід роботи загальноосвітніх навчальних закладів Томаківського району в царині мистецької освіти та поліхудожнього виховання учнів у контексті нових Державних стандартів освіти. Семінар проходив у КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична конференція "Освітні стратегії формування духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства"

Перегляди: 384
19042017 1Шановні колеги! 20 квітня 2017 р. в ДОІППО відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Освітні стратегії формування духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства"
Початок роботи конференції о 10.00
Для тих, хто не зможе бути присутнім у зв'язку з погодними умовами, пропонується можливість залучення до роботи  конференції в он-лайн режимі за посиланнями:
Перегляд трансляціїї конференції: https://www.youtube.com/channel/UC2juek-016PTcuYVG7SPloQ/live
Участь в он-лайн режимі (доповідачі): https://webconnect.dp.ua/webinaronline/

ВЕБІНАР 18 квітня 2017 року

Перегляди: 397
webinar18 квітня 2017 року о 14:30 відбудеться вебінар за темою: Національно-патріотичне виховання у сучасних закладах позашкільної освіти
Перелік основних питань:
нормативно-правове забезпечення впровадження Концепції національно-патріотичного виховання учнів у загальноосвітніх навчальних закладах області;
досвід роботи Кузьминського О.О., керівника гуртка КЗО ЦДТ м.Жовті Води;
досвід роботи Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва.
Категорія учасників: методисти з виховної роботи.

Детальніше...

ВЕБІНАР 19 квітня 2017 року

Перегляди: 299
webinar19 квітня 2017 року о 14:30 відбудеться вебінар за темою: "Громадянські компетентності: європейський досвід для України"
Категорія учасників: методисти, керівники експериментальних навчальних закладів за темою «Громадянські компетентності в освіті».
Перелік основних питань:
  • Досвід європейської шкільної освіти у розвитку громадянських компетентностей;
  • організація методичної роботи в педагогічному колективі щодо формування громадянських компетентностей у школярів; тощо.
Доповідачі: Безена І.М.
Посилання на вебінар: https://webconnect.dp.ua/webinar1

ВЕБІНАР 20 квітня 2017 року

Перегляди: 372
webinar20 квітня 2017 року о 10:00 відбудеться вебінар за темою: Формування ключових компетентностей - основа моделі управління розвитком нової української школи (здосвіду роботи НВК №36 м.Дніпро).
Категорія учасників: директори та заступники директорів ЗНЗ, працівники методичних служб міст і районів області та керівники установ освіти об'єднаних територіальних громад.

Детальніше...

ВЕБІНАР 27 квітня 2017 року

Перегляди: 407
webinar27 квітня 2017 року о 14:30 відбудеться вебінар за темою: "Формування ціннісного ставлення до книги та читання в контексті громадянського виховання в учнів". 
Категорія учасників: методисти управлінь, відділів освіти, керівники методичних об'єднань шкільних бібліотекарів, шкільні бібліотекарі.

Детальніше...

Семінар-практикум з елементами майстер-класу для вчителів української мови і літератури

Перегляди: 919
Як свідчать закордонні соціологи, професія вчителя – у десятці найщасливіших. В Україні таких досліджень не проводили, та, не дивлячись на специфічні труднощі освітян нашої держави (високий рівень відповідальності, перевантаження, значний вплив на професійну діяльність суспільної думки, недостатнє фінансування освіти тощо), наші педагоги теж пишаються своєю професією.
Кожен знає, аби бути цікавим дітям як фахівець, як особистість, необхідно постійно навчатися. І не лише, щоб оновлювати знання з навчального предмета. Самоосвіта— це шлях професійного та особистісного зростання, що визначає, якісний рівень уроків, способи взаємодії з учнями, професійну мотивацію та самооцінку.

Детальніше...