Середа, 10.01.2018

Вебінар 14 грудня 2017 року

Перегляди: 114
webinar14 грудня 2017 року о 14:00 відбудеться вебінар за темою: "Нова українська школа: проблеми української ідентичності та виховання".
Категорія учасників:
  • керівники управлінь, відділів освіти виконкомів міських(районних) рад та райдерадміністрацій;
  • завідуючі методичними службами;
  • керівники установ освіти об'єднаних територіальних громад;
  • керівники методичних об'єднань гуманітарного циклу.
Доповідачі:
  • Кравченко Т.М., завідувач навчально-методичною лабораторією технологій освітнього менеджменту;
  • Шинкаренко В.В., доцент кафедри гуманітарної освіти, кандидат педагогічних наук КВНЗ "ДОІППО";
  • Ковтун В.В., доцент кафедри українознавства, кандидат історичних наук ДНУЗТ ім.Лазаряна.

Посилання на вебінар: https://webconnect.dp.ua/webinar1/

Проект «ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ»

Перегляди: 173
Відповідно до Плану заходів щодо реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.04.2017 № 624 та наказом департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 05.05.2017 № 292/0/212-17 09 листопада 2017 року відбулася обласна нарада регіональних координаторів з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом».

Детальніше...

Вебінар 7 грудня 2017 року

Перегляди: 127
webinar7 грудня 2017 року о 15:00 відбудеться вебінар за темою: "Хмарні сервіси в освіті. (з досвіду роботи експериментального закладу Всеукраїнського рівня ЗСШ №126 м. Кривого Рогу)".
Категорія учасників: вчителі української мови і літератури, керівники шкільних і районних методичних об'єднань вчителів української мови і літератури.
Доповідачі: Піскорська Лідія Іванівна, Бутурліна Оксана Василівна, директор ЗСШ 126 Римма Миколаївна Найденко.
Посилання на вебінар: https://webconnect.dp.ua/webinar1/

Вітаємо переможців конкурсу «Соняшник-учитель – 2017»!

Перегляди: 132
28112017 2У 2017-му році у Всеукраїнському конкурсі «Соняшник-учитель» взяло участь 3639 вчителів з усіх областей України.
На Дніпропетровщині за звання «Соняшник-учитель» змагалося 226 педагогів.
За результатами конкурсу призові місця посіли:
  • ІІ місце – Дейнега-Ткачук Катерина Вікторівна, вчитель української мови та літератури Томаківської загальноосвітньої школи № 2 Томаківської селищної ради Томаківського району;
  • ІІІ місце – Гебель Кіра Миколаївна, вчитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Криворізької міської ради;
  • ІІІ місце – Лихацька Ольга Анатоліївна, вчитель української мови та літератури Дубовиківської середньої загальноосвітньої школи Васильківського району.
Вітаємо переможців конкурсу «Соняшник-учитель– 2017» у Дніпропетровській області!
Зичимо Вам творчої наснаги і цікавих педагогічних знахідок!

Тренінг із застосування Посібника для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді»

Перегляди: 182
28112017 1Кожна людина, в тому числі молода, має право на гідне ставлення до неї, фізичну безпеку і доступ до інформації та послуг в галузі охорони здоров’я. Тільки тоді, коли люди можуть вільно користуватися цими правами, вони в змозі обирати, чи слід їм мати статеві стосунки, обговорювати використання контрацепції та шукати послуги, яких вони потребують. Ознайомлення молоді із сексуальними і репродуктивними правами закликає їх відчувати та брати на себе відповідальність за захист благополуччя і прав інших осіб.

Детальніше...

Вебінар 12 грудня 2017 року

Перегляди: 201
webinar12 грудня 2017 року о 14:00 відбудеться вебінар за темою: "Реалізація науково-методичного проекту "Модель розвитку методологічної культури вчителя в системі сучасної шкільної освіти" на другому етапі всеукраїнського експерименту"
Категорія учасників: керівники експериментальних навчальних закладів.
Посилання на вебінар: https://webconnect.dp.ua/webinar1/

ПРО ПІДСУМКИ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Відкрита освіта та соціальна комунікація: світоглядні та інструментально-технологічні аспекти реалізації»

Перегляди: 312
10 листопада 2017 р. на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Відкрита освіта та соціальна комунікація: світоглядні та інструментально-технологічні аспекти реалізації», метою якої стало об’єднання зусиль науковців та освітян у визначенні основних аспектів розвитку відкритої освіти та соціальної комунікації в їх світоглядному та інструментально-технологічному вимірах; поширення кращого досвіду реалізації моделей відкритої освіти в Україні та на Дніпропетровщині; визначити потенціал відкритої освіти як ресурсу розвитку індивідуальних освітніх траєкторій особистості та медіатворчості.

Детальніше...

ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку»

Перегляди: 271
ШАНОВНІ КОЛЕГИ !
 
15112017 1Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку», яка відбудеться 14 грудня 2017 р. у Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (м.Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70). Реєстрація учасників з 9.00 до 10.00 у холі біля актової зали (перший поверх). Початок конференції – 10.00.