Понеділок, 29.01.2018

doippo-home2Комунальний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» – сучасний навчальний заклад післядипломної освіти, який забезпечує підвищення кваліфікації педагогічних працівників за основними напрямками, перепідготовку працівників з корекційної педагогіки, спеціальну підготовку з питань впровадження інформаційно-комунікаційних та медіаосвітніх технологій у практику роботи вчителя. В інституті склалася третя в Україні за потужністю наукова школа з філософії освіти.
ДОІППО є організатором та координатором науково-дослідної та експериментальної роботи. 67 навчальних закладів працюють над експериментальними дослідженнями Всеукраїнського рівня. Експериментальна робота обласного рівня проводиться за напрямками:
 • Формування механізмів трансформації регіональної системи освіти на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку (70 закладів);
 • Використання Інтернет- та медіаосвітніх технологій у навально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості (68 закладів);
 • Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів (39 шкіл);
 • Створення системи розвитку особистості на засадах традиційних духовних цінностей (42 заклади).
За безпосередньою участю працівників ДОІППО в області створено єдиний інформаційно-освітній простір, необхідними завданнями якого є формування та розвиток інформаційної культури у педагогів, учнів та батьків; освоєння комп'ютерних технологій у галузі освіти; створення інформаційно-освітнього простору навчального закладу. Крім того, ефективно реалізуються інноваційні освітні проекти: «Обласна електронна школа», «Інформаційна система управління освітою», «Електронний методичний кабінет», «Віртуальна майстерня Петриківського розпису», «Електронна атестація педагогічних працівників», «Дистанційне навчання педагогів».
Пріоритетні напрямки діяльності:
 • Оновлення змісту і форм підвищення кваліфікації;
 • Розробка і апробація сучасних форм роботи із педагогічними кадрами;
 • Удосконалення дистанційної форми підвищення кваліфікації;
 • Перепідготовка педагогічних працівників за спеціальністю «Корекційна освіта»;
 • Відкриття магістратури з додаткових спеціальностей;
 • Формування медіа-інформаційної компетентності сучасного вчителя;
 • Розвиток єдиного інформаційно-освітнього простору регіону.
p.s. Годинник комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» зупинився на початку 2018 року. Зклад було реорганізовано в Дніпровську академію неперервної освіти.
Адреса та контактний телефон залишился без змін, тому й на сайті doippo.dp.ua вони наведені без змін.
Оскільки за роки роботи комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» було напрацьовано багато корисної інформації - групою волонтерів було вирішено сайт https://doippo.dp.ua/ залишити в мережі інтернет у відкритому доступі. Вся матеріали, що вдалося відновити - наведені на сайті без змін й такоє у відкритому доступі.
Шаблоны joomla скачать здесь