Понеділок, 29.01.2018

Наслідки поганої кредитної історії

Погана кредитна історія вказує на минулі промахи, створює складності в укладанні нових кредитних угод, а іноді робить просто неможливим отримання нового кредиту. Якщо у вас погана кредитна історія, швидше за все, ви не оплачували минулі кредитні зобов'язання в строк, або не виплатили їх взагалі.

Коли у вас погана кредитна історія, кредитори бояться з вами співпрацювати. Бояться, що ви будете вносити платежі із затримкою. Таким чином, ваші заявки на кредит можуть бути відхилені. Якщо ж вам схвалять кредит, ймовірно, доведеться заплатити більш високу процентну ставку, ніж у позичальників, які мають хорошу кредитну історію. Зіпсована історія, може також перешкодити стати поручителем за кредитом. Отримати кредит або позику з поганою КІ досить важко, про це говорить сайт міста Кременчук https://www.05366.com.ua/list/142369.

Як дізнатися, зіпсована чи ваша кредитна історія

Громадяни мають право на безкоштовний кредитний звіт онлайн один раз на рік в одному з декількох Кредитних Бюро. Так що вам не доведеться платити нічого, щоб перевірити свою кредитну історію.

Кредитні бюро. Як замовити кредитний звіт?

Ваш кредитний звіт містить великий обсяг інформації про вашу кредитну історію, в тому числі про кредитні картки, виданих споживчих кредитах, всіх заборгованостях і прострочені платежі.

Кредитори використовують ваш звіт, щоб прийняти рішення про ваше кредитування. Працедавці використовують ваш кредитний звіт, щоб упевнитися в вашої благонадійності, в разі якщо робота пов'язана з матеріальною відповідальністю.

Кредитну історію потрібно перевіряти щонайменше один раз на рік, щоб вчасно виявити можливі помилки.

НБКИ (Національне бюро кредитних історій)

Закон дає вам право переглядати свій власний кредитний звіт один раз на рік в кожному кредитному бюро. НБКИ є центральним бюро. Кредитна історія позичальника зберігається в нац. бюро протягом п'ятнадцяти років.

Іноді можна запросити звіт прямо онлайн-банку. В цьому випадку в особистому кабінеті вашого банку пошукайте функцію "перевірити кредитну історію". Якщо посилання на видному місці немає, спробуйте подзвонити на гарячу лінію і дізнатися, чи надає банк таку послугу.

Як виправити

Погана кредитна історія не вічна, вона піддається коректуванню абсолютно законними способами. В першу чергу, ви повинні зосередитися на додаванні позитивної інформації в звіт, відкривши нові рахунки і оплачуючи їх вчасно. Краще брати невеликі кредити або недорогі товари в розстрочку прямо в магазині. Для поліпшення кредитної історії деякі люди беруть і вчасно погашають мікропозики. (Детальніше https://dnepr.info/news/kak-vzyat-mikrozajm-s-plohoj-istoriej). Користуватися кредитними коштами потрібно дуже відповідально. Краще зберігати всі чеки як під час використання, так і після закриття кредиту.

Шаблоны joomla скачать здесь