Неділя, 17.09.2017

Дошкільна освіта

Петриківський розпис

12122014 4Петриківський декоративний розпис є визнаним українським брендом, вій має свій власний стиль з лише йому притаманними формами орнаменту, ажурною плавністю ліній та соковитістю кольорів. Це наша гордість, безцінне духовне надбання, є доступним і необхідним для дітей дошкільного віку. Саме звернення до народно-декоративного мистецтва повинно бути провідним в роботі сучасного дошкільного закладу.
Для реалізації цього завдання навчально-методичний відділ дошкільної освіти кафедри педагогіки та психології розробив методичний посібник та «Альбом майбутнього художника» починаючи з 3-х років, який входить до комплекту «Петриківський первоцвіт». Він є особливо цінним, доступним, надає практичну допомогу дітям в опануванні дітьми вміннями та навичками у сфері декоративного петриківського розпису. Знайомить дітей з різними варіантами елементів технік петриківського розпису. Комплект «Петриківський первоцвіт» дозволяє у виховному і освітньому процесах певною мірою вирішити проблему естетичного виховання. Змістовне наповнення відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти в Україні (освітня лінія «Дитина у світі культури») та чинних програм розвитку, навчання і виховання дітей від 2-х до 6-ти років.
На базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводяться спецкурси по ознайомленню педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів регіону з технікою петриківського розпису та дії консультпункт.
Шаблоны joomla скачать здесь