Іноземна мова
Щодо світової премії для вчителів–новаторів англійської мови, та отримання нагоди стати кращим вчителем України
Професія вчителя - одна з найважливіших у будь-якому розвиненому суспільстві. Саме тому, команда GoGlobal повідомляє, що нарешті в Україні з’явилася світова премія для вчителів –новаторів та агентів змін, ще відома як «Вчительська Нобелівська премія» - GoGlobalPrize, яку привезли партнери «Освіторія».
Подавайте заявки для участі до 15.08.17 року
https://goo.gl/CvHvMo
Переможець Global Teacher Prize Ukraine отримає:
- 100 тисяч гривень;
- Рік підвищення кваліфікації (курси, тренінги, майстерні від навчального центру «Освіторії»;
- підготовку до світового етапу Global Teacher Prize;
- поїздку на GlobalEducationandSkillsForum 2018 в Дубай , де оголосять ім’я найкращого вчителя у світі;
- подарунки від партнерів та безлімітний драйв від спілкування з однодумцями.
Детальніше про премію дізнавайтеся на сайті:
https://globalteacherprize.org.ua
а також на
Facebook
Ви, вчителі GoCamp, обов’язково маєте спробувати ваші сили та подати заявки, адже саме ви втілюєте у життя новаторські методики викладання , які зараз просто необхідні Україні. Саме Ви є агентами тих змін , які будуть помітними за 20, 30 чи навіть 40 років. Ви змінюєте нашу країну через щоденну роботу , адже ті школярі, які сидять у Ваших класах , визначатимуть, куди і як рухатиметься Україна.
Якщо Ви мислите нешаблонно та на кілька кроків уперед – приєднуйтесь до спільноти освітян. Для команди неважливо працюєте Ви в державній , приватній чи альтернативній школі, дипломований Ви вчитель чи ні, викладаєте мистецтво, математику, чи спорт. Головне - мріяти , надихати й змінювати себе та своє навколо!
Методист ДОІППО А.І.Васильченко
Про Всеукраїнську конференцію асоціації вчителів англійської мови
5.04. 2017р. на базі КВНЗ «ДОІППО» відбулася Всеукраїнська конференція: « Як навчати учнів умінням комунікативного спілкування на уроках англійської мови у 21 столітті». На конференцію були запрошені гості: Ольга Шевченко – випускниця «Програми педагогічної майстерності та досягнень для вчителів шкіл Європи» м. Жмеринка (Вінницька область) та Зоя Пуха – Президент асоціації вчителів англійської мови м. Біла Церква.
Співпраця з міжнародними організаціями як фактор підвищення якості знань при викладанні іноземних мов

Знати не одну, а дві, три мови- це вимога часу, це соціальний запит суспільства. У школах за кордоном діти вивчають дві-три іноземні мови. Німецьку мову як іноземну вивчають у багатьох країнах ЄС, тому державна політика української освіти в цьому напрямку є цілеспрямованою і сучасною.
Інформація про семінар для вчителів англійської мови області за участю Cambridge University
2.11.2016 р. на базі Дніпровської Центральної міської бібліотеки ( вул. Воскресенська, 23 відбувся семінар для вчителів англійської мови області за участю фахівців CambridgeUniversity: JoannaKostaта ChristopherReese. На семінарі розглядалися питання щодо підготовки старшокласників до іспитів.
Організатори конференції: Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Видавництво Кембриджського університету (CambridgeUniversityPress), Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (CambridgeEnglishLanguageAssessment) та офіційний представник видавництва Кембриджського університету компанія Лінгвіст.
Зустріч з автором підручника «Focus» - Vaughan Jones. 1500 вчителів з усієї України
У вересні в Україні відбулась надзвичайна подія: до вчителів Києва, Львова та Харкова завітав один з авторів нового підручника для старших класів «Focus» – Vaughan Jones. З 15 по 17 вересня Vaughan провів серію семінарів «Bring your learning into Focus». Захід мав шалений успіх і зібрав майже 1500 вчителів з усієї України, зокрема були присутні обласний методист кафедри гуманітарної освіти Алла Іванівна Васильченко (ДОІППО), методист міжнародного освітнього центру компанії PEARSON-Dinternal (Велика Британія) у східному регіоні Людмила Ковтун, а також бажаючі та запрошені вчителі нашої області.
Державна підсумкова атестація з англійської мови у 11 класі 2015/2016 навчального року

Завдання для державної підсумкової атестації з іноземних мов підготовлені експертною групою та міжнародними організаціями з урахуванням особливостей національного навчально-методичного забезпечення та зорієнтовані на рівні Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти та Державного стандарту базової та повної загальної освіти. Для англійської мови матеріали підготовлені у співпраці з видавництвом MMPublications.
Зміст і формат Держаної підсумкової атестації.
Методичні рекомендації щодо проведення бінарних уроків у викладанні англійської мови
Багато викладачів іноземної мови погодяться з тим, що мова - це навичка, тому не можна навчити іноземної мови. Щоб знати її потрібно навчити вчитися. Процес вивчення мови - це важка робота, що забирає багато часу і сил, а робота вчителя іноземної мови схожа на роботу тренера, який повинен змусити спортсмена тренуватися на межі сил. Кваліфікований педагог повинен уміти мотивувати учня на постійну роботу, ефективне тренування, але зробити це так, ніби учень сам цього хоче, тобто, зберегти інтерес до вивчення мови і розвивати його, періодично створюючи ситуації успіху, хвалити за досягнуте і ставити все нові й нові завдання.
Робота по звичайному шкільному підручнику, який часто відірваний від реальної дійсності, і не завжди представляє інтерес для учнів, змушує шукати нові шляхи викладання мови. Одним із способів наближення теоретичного курсу мови до практики є організація і проведення бінарних (інтегрованих) уроків.
Семінар-презентація для вчителів англійської мови «Вивчення спецкурсів як один із способів формування полікультурної компетентності учнів»
26 січня 2016 рокуна базі Дніпропетровської спеціалізованої багатопрофільної школи №23 з поглибленим вивченням англійської мови було проведено семінар-презентаціюдлявчителів англійської мови Дніпропетровської області за темою «Вивчення спецкурсів як один із способів формування полікультурної компетентності учнів».
Заступник директора КЗО СБШ №23Нікіфорова О.Г. виступила із доповіддю англійською про особливості викладання іноземних мов в спеціалізованій школі, підкресливши важливість вивчення спецкурсів («Business English», «English-Speaking World», «European Choice of Ukraine», «English and American Literature»).
Вчителі англійської мови Завада Л.А. і Танатар Є.А. продемонстрували інтегрований урок у 10-Б класі у вигляді рольової гри на базі спецкурсів «Business English», «English-Speaking World». Учні обговорили правила бізнес етикету у різних країнах (Франції, Німеччини, Іспанії, Італії, Японії). Інформація була цікавою і корисною.