Неділя, 17.09.2017

Керівники установ і закладів освіти

Обласний семінар-практикум «Сучасні технології управління якістю освіти»

20032015 318 березня 2015 року, відповідно до плану роботи ДОІППО на 2015 рік, у приміщенні інституту, проведено семінар-практикум для керівників управлінь, відділів освіти міст та районів області за темою: «Сучасні технології управління якістю освіти».
У заході взяли участь: керівники управлінь, відділів освіти і науки міст і районів області, науково-педагогічні працівники Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Відкриваючи захід, до учасників науково-методичного семінару звернулась Кравченко Тетяна Михайлівна, завідуюча навчально-методичного відділу атестації навчальних закладів регіону та координації роботи з керівними кадрами ДОІППО, яка визначила цілі і задачі цього заходу та ознайомила з порядком його проведення.
З лекціями виступили:
  • Романенко Михайло Ілліч, ректор ДОІППО, професор, доктор філософських наук, академік вищої школи, «Філософське осмислення управління якістю освіти»;
  • Крижановська Тетяна Віталіївна, професор кафедри корекційної педагогіки ДОІППО, доктор медичних наук, профессор, «Проблеми збереження та зміцнення здоров’я дітей та школярів, управлінські аспекти»;
  • Швидун Людмила Тарасівна, завідуюча науково-методичною лабораторією моніторингу якості освіти та зовнішнього оцінювання ДОІППО, «Управління процесами моніторингу якості освіти як педагогічна проблема».
У практичному блоці:
  • Лимаренко Ольга Василівна, заступник начальника відділу кадрового та організаційно-документального забезпечення департаменту освіти і науки, звернула увагу слухачів на питання дотримання чинного законодавства при проведенні атестації керівних та педагогічних кадрів області, прокоментувала особливості дотримання чинного законодавства в процесі трудових відносин на рівні шкіл, дошкільних закладів, надала поради щодо використання відповідних юридичних видань;
  • Туманова Надія Петрівна, методист навчально-методичного відділу атестації навчальних закладів регіону та координації роботи з керівними кадрами ДОІППО, надала роз’яснення та методичні рекомендації щодо проведення державної атестації загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до нового Порядку проведення державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.
В аудиторії слухачі отримали відповіді на питання. Обговорення було професійно обґрунтованим, змістовним, відповідало сучасним вимогам.
До відома слухачів доведено, що проведення наступних чергових обласних постійнодіючих методичних курсів планується на базі Верхньодніпровського та Солонянського районів.
Шаблоны joomla скачать здесь