Субота, 23.09.2017

Керівники установ і закладів освіти

Спільні обласний та міський семінари для керівників гімназій Дніпропетровщини та м. Дніпропетровська

11122015 1
 
 
З грудня 2015 року на базі Комунального закладу освіти «Гімназія Ленінського району» Дніпропетровської міської ради відбувся семінар-практикум для керівників гімназій області та міста Дніпропетровська на тему «Імідж і місія гімназії як ресурс її розвитку», в якому прийняли участь близько 40 директорів та заступників директорів гімназій Дніпропетрощини.
В ході семінару-практикуму було проведено:
 
 
  • теоретичний блок, в якому виступили – Чигрина В.А. старший викладач КВНЗ «ДОІППО», Башкатова Л.М., методист КЗ «Дніпропетровський міський науково-методичний центр при управлінні освіти і науки Дніпропетровської міської ради», та Калішевська І.М., директор КЗО «Гімназія Ленінського району» Дніпропетровської міської ради.
  • практичний блок, в якому було представлено презентацію персоніфікованих програм розвитку учнів на основі роботи комплексу «Універсал – 4»(доповідач: заступник директора з виховної роботи гімназії Яцкевич А.О.), засідання методичної комісії, та ради лідерів учнівського центру організації учнівського самоврядування «Союз гімназистів»(доповідач: педагог-організатор гімназії Малікова В.Г.). На засіданні творчої групи вчителів учасників семінару було ознайомлено з проектними технологіями реалізації стратегії соціалізації особистості учня, творчої зустрічі на «Алеї успіху» (доповідач: заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії Внукова Р.Г.).
Особливий інтерес у присутніх викликала презентація регіональної дисертаційної олімпіади креативного розвитку з російської мови та літератури (ДОКа) (доповідач: заступник директора з методичної роботи гімназії Гусєва О.В.) і робота у відкритому освітньому просторі, засідання творчих груп з освітніх проектів у ІКТ (доповідач: вчитель інформатики гімназії Демченко О.С.).
У підсумковому блоці виступили: старші викладачі КВНЗ «ДОІППО» Чигрина В.А. і Безена І.М.
Учасники семінару-практикуму високо оцінили його результативність у формуванні позитивного іміджу гімназії як умови підвищення її рейтингу та конкурентоздатності.
Шаблоны joomla скачать здесь