Четвер, 01.02.2018

Початкова освіта

Обласний семінар для методистів, що відповідають за роботу початкової школи

31032016 1Згідно з планом роботи обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 24 березня 2016р. на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відділом початкової освіти ДОІППО разом з відділом освіти м. Першотравенська було організовано і проведено обласний семінар з проблеми «Професійні, творчі здобутки педагогічних та учнівських колективів в умовах впровадження нового змісту початкової освіти»
В рамках семінару всі заклади освіти презентували свій досвід роботи.
Глибоко проаналізувала роботу відділу освіти з проблеми впровадження нового змісту початкової освіти завідуюча міським методичним кабінетом Сучкова С.В. В її презентації яскраво простежувалися цікаві види методичної роботи з вчителями, керівниками закладів освіти міста.
Цікаво і змістовно була представлена директором ЗОШ № 1 м. Першотравенська Нікуліною Н.М. система роботи навчального закладу з проблеми «Створення моделі учні початкової ланки в умовах сучасного українського соціуму»
В практичному блоці були представлені проекти роботи вчителів початкової школи м. Першотравенська: З проблем «Шляхи формування математичної та природничої компетентності через застосування технології діяльнісного методу», «Навчання за законами інтеграції», «Виховання гуманної, соціально активної особистості, яка усвідомлює свою належність до соціокультурного середовища та здатна розуміти значення життя як найвищої цінності».
Цікавий майстер-клас провели психологи разом з заступником директора з виховної роботи «Психологічний портрет учня початкової школи: впевнений старт маленького школяра, як не зробити його фальшстартом».
Для практичного використання матеріалів семінару представляємо презентації проектів.
Кафедра початкової та дошкільної освіти ДОІППО щиро дякує відділу освіти м. Першотравенська, колективам та адміністрації ЗОШ № 1,2,3,4 ,5 за якісну підготовку та проведення творчого звіту на обласному семінарі.
Заввідділом початкової освіти,
старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти О.М.Виноградова
Шаблоны joomla скачать здесь