Неділя, 31.12.2017

Російська мова та зарубіжна література

Олімпіада з польської мови та літератури

Популярність вивчення польської мови з кожним роком зростає. В Дніпропетровській області багато польсько-українських центрів, які пропонують послуги з підготовки до навчання, роботи у Польщі або з вивчення прекрасної мови великого слов’янського народу.
Всеукраїнська олімпіада з польської мови передбачає залучення тих учнів, які вивчають не тільки мову, а й літературу Польщі за програмами Міністерства освіти і науки для шкіл з навчанням на польській мові або з вивченням мови та літератури (польська та зарубіжна) як національної меншини.
Орієнтовні програми, за якими повинні навчатись учні:
1. ПОЛЬСЬКА МОВА. ПРОГРАМА для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою 5 –9 класи 2017 . Іванова М.С., Дуткевич Н. В., Гандз Л. А.Ю.Ю Зелінська М. З. (сайт МОН)
2. ПОЛЬСЬКА МОВА. ПРОГРАМА для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою 5 –9 класи 2017 Укладачі: О. А. Войцева, Т. Г. Бучацька.(сайт МОН)
3.ІНТЕГРОВАНИЙ КУРС «ЛІТЕРАТУРА» (ПОЛЬСЬКА ТА ЗАРУБІЖНА) ПРОГРАМА для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою 5 –9 класи 2017.Лебедь Р. К., Ільчук В.Т., Зьобер Г.І., Кінаш Е.Е.(Сайт МОН)
Завдання на всіх етапах олімпіадного руху складаються відповідно до цих програм, тому учні, що вивчали мову за іншими програмами, не зможуть достойно конкурувати.
В Дніпропетровській області тільки у м.Нікополі є школа, яка намагається працювати за відповідними програмами. Сподіваємось, що у цьому році вони більш якісно продемонструють свої знання на ІУ етапі змагань. Бажаємо успіхів юним знавцям польської мови і літератури м.Нікополя і сподіваємось на появу нових шкіл, де будуть вивчати предмети на такому ж рівні.
М.Є.Чубарова , методист лабораторії гуманітарних дисциплін
Шаблоны joomla скачать здесь